مجموعه ما شما را به خرید بهترین میوه خشک ایرانی و وارداتی و ماشین آلات و دستگاه های خط تولید میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 7 =

تولید کننده میوه خشک خربزه فله ممتاز

نگهداری صحیح میوه خشک خربزه فلهقیمت کارخانه میوه خشک خربزه فله

خربزه از مهمترین محصولات کشاورزی است که طعم بسیار خوب و فواید بی شماری دارد اما متاسفانه ماندگاری آن کوتاه است تولید کنندگان و صنعت آفرینان با خشک کردن این میوه اعجاب انگیز این مشکل را حل کرده اند برای خرید مستقیم میوه خشک خربزه فله می توانید به فروشگاه ما مراجعه نمایید ما خود در زمینه تولید میوه خشک خربزه هستیم بنابراین با اطمینان خاطر از اصالت و کیفیت محصول سفارش خودتان را بدون دغدغه ثبت کرده و درب محل تحویل بگیرید.

تولید کننده میوه خشک خربزه فله ممتاز

نگهداری صحیح میوه خشک خربزه فله

نگهداری صحیح میوه خشک خربزه فله خرید مواد غذایی خشک به مقدار زیاد امروزه رواج یافته است در واقع خرید انبوه و فله به راه حلی برای تامین نیاز در بلند مدت تبدیل شده است اما با این حال میوه های خشک بعد از خرید مطمئنا به روش مناسبی برای نگه داری نیازمند هستند میوه خشک در صورتیکه در جای مناسب نگه داری نشود به سرعت باکتری و میکروب ها را جذب می کند و باعث ایجاد بیماری برای مصرف کننده می گردند.

تنها مشکل خرید میوه خشک به صورت فله ای نحوه ذخیره مواد غذایی تا زمانی که شما آن را نمی خواهید است در این مقاله سعی داریم تا شما را با روش صحیح نگه داری آشنا سازیم موارد زیر را دنبال کنید:

  1. برای نگهداری طولانی مدت غذای خشک شده خود می توانید از شیشه های ماسون استفاده کنید شیشه های ماسون ساده و شفاف هستند و درب مخصوصی دارند در واقع درب آن ها مانع از ورود باکتری ها و میکروب ها می شود.
  2. پس از قرار دادن میوه خشک خربزه درون شیشه درب ماسون ها را محکم ببندید برای جلوگیری از نفوذ عوامل بیماری زا هر چند وقت یکبار درب را جدا کرده و در آب بجوشانید تا میکروب ها از آن جدا شوند می توانید میوه خشک را نیز به مدت یک روز در فضای باز قرار دهید تا رطوبت آن گرفته شود.
  3. ماسون ها از جنس شیشه هستند و شفاف می باشند بدون باز کردن می توانید هم می توانید از سالم بودن محتویات جعبه ماسون اطمینان حاصل کنید پس از قرار دهی میوه خشک شیشه را درون فضای خشک و دور از نور مستقیم آفتاب نگه داری کنید بهترین محل برای نگه داری کابینت است.

قیمت کارخانه میوه خشک خربزه فله

قیمت کارخانه میوه خشک خربزه فله قیمت میوه خشک فله با توجه به عوامل گوناگونی تعیین می گردد یکی از این عوامل تعداد خرید است به طور مثال خریدهای یک کیلویی و بیشتر در این بسته بندی قرار می گیرند دومین عامل برند کارخانه است، نوع ارسال و حجم خرید نیز از عوامل موثر بر قیمت نهایی محصول هستند.

برای داشتن خریدی رویایی با قیمت شگفت انگیز تنها کافی است به فروشگاه ما اعتماد کنید ما مجوز فعالیت به قیمت مصوب درب تولیدی (کارخانه) را دارا می باشیم و محصول را مستقیما به دست مصرف کننده عزیز می رسانیم.

معصومه ساقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین میوه خشک ایرانی و وارداتی و ماشین آلات و دستگاه های خط تولید میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید