مجموعه ما شما را به خرید بهترین میوه خشک ایرانی و وارداتی و ماشین آلات و دستگاه های خط تولید میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 − 3 =

قیمت اسلایسر گوجه فرنگی صنعتی استیل

ویژگی های دستگاه اسلایسر گوجه فرنگیشرکت تولید اسلایسر گوجه فرنگی صنعتی

اسلایسر گوجه فرنگی صنعتی یک دستگاه کاربردی است که همان طور که از نامش مشخص است برای اسلایس کردن گوجه فرنگی ها استفاده می شود و کیفیت عملکردی این دستگاه به قدری بالا است که حتی گوجه هایی که بافت بسیار نرمی دارند به راحتی با استفاده از این دستگاه حالت اسلایسی پیدا می‌ کنند. قیمت اسلایسر گوجه فرنگی به محل تولید این محصول و نیز نوع قطعات مصرفی در آن بستگی دارد که برای تشخیص قیمت باید به تک تک این عوامل توجه کرد.

قیمت اسلایسر گوجه فرنگی صنعتی استیل

ویژگی های دستگاه اسلایسر گوجه فرنگی

ویژگی های دستگاه اسلایسر گوجه فرنگی گوجه جزو محصولات صیفی به حساب می آید که به صورت خام، پخته شده یا خشک شده مصرف می‌ شود. برای مصرف خشک این صیفی جات باید آن ها را به شکل اسلایسی تبدیل کرد تا خشک کردن آن ها راحت باشد. گوجه خشک شده اسلایسی معمولاً به عنوان چاشنی برای خوش طعم کردن بسیاری از غذاها استفاده می شود.

اسلایس کردن گوجه مشکل تر از سایر میوه هاست. چرا که گوجه بافت گوشتی و نرمی دارد و اگر اسلایس کردن این محصول به درستی انجام نشود، گوجه زیر تیغه چاقو له می‌شود و دیگر نمی‌توان اسلایس های مرتبی از این محصول صیفی حاصل کرد. به همین جهت از دستگاه‌های مجهزی تحت عنوان دستگاه گوجه خرد کن و اسلایسر گوجه فرنگی استفاده می کنند.

دستگاه اسلایسر گوجه فرنگی با سایر دستگاه‌هایی که به خرد کردن انواع میوه ها فعالیت دارند، کمی متفاوت است. این دستگاه‌ها تیغه های بسیار تیزی دارند و میزان برندگی این گوجه ها به حدی است که هنگامی که گوجه در زیر آن ها قرار می‌گیرد فرصتی برای له شدن پیدا نمی‌کند و تیغه بلافاصله هنگام برخورد با پوست گوجه شروع به برش آن می کند که نتیجه این امر این است که گوجه‌فرنگی هایی با اسلایس های کاملاً یکسان و تمیز حاصل می‌شود.

شرکت تولید اسلایسر گوجه فرنگی صنعتی

شرکت تولید اسلایسر گوجه فرنگی صنعتی اصولاً اکثر تولیدکنندگانی که به تولید انواع گوجه های خشک شده اسلایسی فعالیت دارند، برای اسلایس کردن این محصولات صیفی از اسلایسر گوجه فرنگی صنعتی استفاده می کنند. لذا به دنبال این موضوع شرکت تولید اسلایسر صنعتی گوجه تولید این دستگاه را در دستور کار قرار داده است و روز به روز سطح کمی و کیفی تولیدات خود را افزایش می دهد تا اسلایسر گوجه‌فرنگی در حجم مورد نیاز در دسترس تمام صنعتگران ایرانی قرار بگیرد.

با پخش گسترده این محصول، اسلایسر صنعتی گوجه فرنگی با قیمت ثابتی پیدا خواهد کرد. شرکت تولید اسلایسر صنعتی گوجه برای ساخت این دستگاه از متریال بسیار درجه یک مانند استیل ضد زنگ و سایر قطعات پیشرفته استفاده می کند تا سطح کیفی این محصول را ارتقا دهد.

معصومه ساقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین میوه خشک ایرانی و وارداتی و ماشین آلات و دستگاه های خط تولید میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 5 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید