Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 396 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش میوه خشک حبه ای ایرانی و استوایی ممتاز - لاوینسا

فروش میوه خشک حبه ای ایرانی و استوایی ممتاز

با همت برخی از تولید کنندگان میوه خشک و با عنایت به استقبال زیادی که از انواع میوه خشک استوایی ممتاز وجود دارد، امروزه تولید و فروش میوه خشک های حبه ای ایرانی نیز فراهم شده و می توان برای سفارش این محصولات به صورت عمده از فروشگاه ها و سایت های اینترنتی بهره گرفت.

لیست قیمت میوه خشک حبه ای بسته بندی ۲۵۰ گرمی

از آن جایی که فروش عمده میوه خشک در تهران و بسیاری از شهرهای پرجمعیت کشور از استقبال زیادی برخوردار است و با در نظر گرفتن این مطلب که بحث بسته بندی میوه خشک اهمیتی فوق العاده دارد؛ بنابراین بسیاری از شرکت های تولیدی در این خصوص برنامه ریزی های خوبی داشته اند.

و به همین دلیل می توان در لیست قیمتی که توسط این شرکت ها عرضه می شود انواع بسته بندی های چند گرمی از جمله ۲۵۰ و ۵۰۰ گرمی را به عنوان دو پیشنهاد عالی برای مشتری میوه خشک مشاهده کرد.

این بسته بندی ها در بهترین حالت می توانند به صورت مخلوطی از میوه خشک ها ارائه شوند؛ مخلوط های چند میوه ی ایرانی و یا حتی میکس های زیبا و خوش رنگ تایلندی نظیر پوملو، پاپایا، آناناس رنگی، طالبی و بسیاری از موارد دیگر.

اما برای دستیابی به لیست قیمت این شرکت ها، امروزه اینترنت روش بسیار خوب و کاربردی محسوب شده و می توان به راحتی انواع قیمت ها را به دست آورد.

فروش اینترنتی میوه خشک استوایی به صورت عمده

امروزه حضور در مکان هایی که در آن تعداد مشتریان بیشتری تمرکز یافته اند، تأثیر بسیار زیادی در تعیین میزان موفقیت یک شرکت تجاری دارد و بر این اساس شرکت هایی که به خوبی از فاکتورهای مؤثر در این موضوع بهره می گیرند، جزء موفق های حرفه ی خود محسوب می شوند.

در این راستا فروش در شبکه ی جهانی اینترنت یک فرصت بسیار بسیار ویژه محسوب می شود و به همین دلیل در مورد میوه خشک به عنوان یک محصول باکیفیت و لوکس نیز افرادی که به ارائه ی قیمت میوه خشک مخلوط و ساده، انواع بسته بندی ها، ارقام با کاربردها و کیفیت های مختلف در این بستر می پردازند، تعداد مشتری بیشتری دارند.

همچنین این روش برای شرکت های فروشنده محصولاتی مانند میوه حبه استوایی نیز بستری بی نظیر محسوب می شود؛ چرا که با کمترین هزینه انواع محصولات به جامعه ی بزرگ ایرانی و حتی جهانی معرفی می شود و بدیهی است که در این حالت تعداد معاملات بیشتری اتفاق خواهد افتاد.

فروشگاه عرضه میوه خشک حبه ای قیمت مناسب

محصولات وارداتی و خشکباری نظیر میوه های حبه تایلندی، امروزه جایگاه خوبی در میان محصولات آجیلی دارند و با قیمت های بسیار بالایی به فروش می رسند.

از حبه آناناس گرفته تا زنجبیل حبه شده، پاپایا، انبه و حتی محصولاتی مانند کرنبری و بلوبری که از دیگر کشورهای خارجی وارد شده و فرصت چشیدن طعم ها و خواص متفاوت را برای ایرانیان فراهم نموده اند.

اما در میان این خشکبار میوه ای و حبه شده، خرید زنجبیل حبه ای از استقبال بسیار ویزه ای برخوردار است و بنابراین در حجم بسیار بالایی معامله می گردد.

همین امر برای فروشگاه هایی که به صورت اینترنتی فعالیت می کنند نیز یک بستر ایده آل فراهم کرده و موجب شده که زنجبیل را در سبد محصولاتشان لحاظ نمایند.

زنجبیل را هم به صورت میان وعده ای می توان مورد مصرف قرار داد و هم در کنار یک نوشیدنی گرم مانند چای استفاده کرد و از آنجایی که طعم زنجبیل با چای برای برخی از افراد خوشایند است؛ بنابراین تجربه ی طعم تند و شیرین در زنجبیل حبه گزینه ای جالب خواهد بود.

بازار مخلوط های استوایی چند میوه ای

اما همان طور که برای میوه خشک های ایرانی می بینیم که در کنار ساده فروشی و تک فروشی به صورت سیب خشک، آلو شابلون خشک، کیوی، خرمالو و بسیاری از موارد عرضه شده در این حوزه، میکس و مخلوط آن نیز ارائه می شود؛ در مورد میوه خشک های استوایی نیز همین شرایط وجود دارد.

و می توان در کنار میوه های حبه شده ی پاپایا، زنجبیل، انبه، پوملو، بلوبری و بسیاری از اقسام دیگر، مخلوط های چند میوه ای از آن را نیز در ظرف های بزرگ آجیلی و یا حتی به صورت بسته بندی مشاهده کرد.

البته روش تولید میوه خشک حبه ای با آن چه در مورد میوه خشک های ایرانی وجود دارد متفاوت بوده و همین عامل سبب شده تا محصول نهایی با آن چه در کشور تولید می شود فرق داشته باشد؛ گزینه ای که از نظر مشتریان زیادی جذاب بوده و مایلند تا طعم این خشکبار وارداتی را نیز بچشند.

فقط باید مسئله ای که در مورد طرز تهیه میوه حبه ای به صورت مخلوط مورد توجه قرار گیرد، مسئله ی انتخاب طعم هاست؛ در واقع اگر این انتخاب به درستی انجام نگیرد و در مخلوط هر حبه ای استفاده شود، ممکن است میکس محبوب و خوشایندی نداشته باشیم.

از این رو توصیه می شود ابتدا در حد نمونه چند مخلوط متفاوت را تهیه کرده و سپس در حجم های بالا، بهترین مورد را انتخاب نماییم.

همچنین می تواند این مخلوط ها به صورت هفتگی یا ماهانه تغییر کند و هر بار مخلوط های متفاوتی عرضه گردد.

ارسال میوه خشک عمده ایرانی و استوایی حبه شده

مصرف انواع آجیل و خشکبار در میان اقشار مختلف مردم ایران و حتی جهان همواره متداول بوده و طعم عالی و خواص فوق العاده ی این محصولات موجب شده تا جایگاه خاصی در میان مردم داشته باشند.

امروزه با ارائه ی روش های متفاوت از طرز تهیه میوه های خشک حبه ای و همچنین اسلایس، گزینه های بسیار متنوع تر و جذابی نیز داریم؛ امری که بدون شک رونقی بیش از گذشته به این حوزه داده است.

در بازار ایران نیز نه تنها میوه خشک داخلی که بسیاری از اقسام  خارجی و حبه نیز با استقبال زیادی روبه رو بوده و روز به روز و با آشنایی بیشتر افراد جامعه، مصرف آن نیز افزایش می یابد.

اما هنوز هم مردم بسیاری از شهرهای کشور امکان خرید و مصرف این محصولات را ندارند و یا با محدودیت های زیادی مواجه هستند که البته برای رفع این مشکل فروشگاه اینترنتی خشکبار امتیازات بسیار زیادی در اختیار مشتریان مختلف قرار داده است.

به ویژه خریداران عمده که با ارتباط مستقیم با فروشندگان در شهرهای بزرگی چون تهران، امکان خرید و ارسال با بهترین شرایطی قیمتی را تجربه می کنند.

انواع میوه خشک حبه ایرانی جهت فرآوری

اگر چه درصد بسیار بالایی از میوه خشک هایی که تحت عنوان میوه حبه تایلندی یا استوایی در بازار خرید و فروش می شوند، اختصاص به محصولات وارداتی دارند؛ اما جالب است بدانید در سال های اخیر تولید کنندگان داخلی در راستای تولید میوه خشک های حبه ایرانی نیز گام های خوبی برداشته اند.

محصولاتی مانند آلو، انجیر، زردآلو، هلو و کیوی همچنان که اسلایس شده خشک می شوند، ارقام حبه ای و مکعبی خوش طعمی از آن ها نیز ارائه می گردد.

البته بخش دیگری نیز در این حوزه فعال است و آن بحث تولید میوه حبه برای مقاصد فرآوری در کارخانجات صنایع غذایی است.

محصولاتی چون هویج، توت فرنگی، کیوی، سیب، توت، آناناس و مواردی از این دست که در پروسه ی تولیدی متفاوت، به منظور استفاده در محصولاتی چون کیک و شیرینی ارائه می شوند.

عرضه میوه خشک انبه اسلایس و حبه شده

انبه میوه ای نارنجی رنگی با هسته ای بزرگ و لوبیا شکل است که در مناطق استوایی مانند تایلند رشد می کند و البته در مناطق جنوبی ایران نیز قابلیت کشت دارد.

این محصول علاوه بر تازه خوری کاربرد گسترده ای در صنایع تولید آبمیوه دارد و طعم آبمیوه انبه برای بسیاری از افراد خوشایند و محبوب است.

بنابراین انبه اسلایس شده خشک که نوع دیگری از روش های استفاده از این میوه ی خوشمزه است، خواهان بسیاری دارد؛ محصولی که هم در داخل کشور و هم در کشورهای استوایی خشک می گردد.

جالب است بدانید که طرز تهیه میوه خشک حبه ای با آن چه در ایران انجام می شود متمایز بوده و از روش خشک کردن انجمادی و با کمک دستگاه های فریز درایر تولید می گردند.

انبه نیز در این شیوه به شکل حبه و اسلایس شده قابل تولید است که خوشبختانه هر دو نوع آن ها توسط شرکت های بازرگانی وارد و در نقاط مختلف کشور توزیع می گردد.

سفارش آنلاین میوه خشک استوایی حبه ای

فروش میوه خشک شیراز، تهران، تبریز، اصفهان، شهرهای شمالی و رفته رفته در تمام نقاط ایران در حال گسترش است و علاوه بر خرید و فروش در بازار سنتی، سفارش آنلاین این محصولات نیز استقبال خوبی دارد.

اگر چه در سفارش اینترنتی باید به هزینه های ارسال نیز توجه داشت؛ امری که در مورد قیمت فروش عمده میوه خشک به دلیل حجم بالا و استفاده از روش های کم هزینه ی حمل و نقل چون باربری، به صرفه می باشد.

اما برای آن دست از مشتریانی که برای خرید خرده این محصولات موانعی دارند و یا مایلند انواع میوه خشک استوایی را درب منزل خود تحویل بگیرند، استفاده از فروش اینترنتی یک گزینه ی عالی محسوب می شود.

طبیعی است که در این روش بایستی در ابتدا از اعتبار فروشگاه اینترنتی اطمینان حاصل شود.

برترین برندهای میوه خشک ایرانی

قطعاً در خصوص انتخاب میوه خشک برای بسیاری از مشتریان، اولویت با کیفیت است و به طور مثال با وجود افزایش قیمت میوه خشک سال ۹۷ باز هم شاهد خرید و فروش این محصول در سطح بسیار بالایی بودیم.

اما برای انتخاب کیفیت یک راه بسیار مهم و فراگیر وجود دارد و آن انتخاب برترین برند و معروف ترین برندهای میوه خشک است.

در واقع مشتریان به اطمینان اعتبار برند و سابق ای که در خصوص ارائه ی بهترین های خشکبار دارد، در خصوص سفارش میوه خشک ایرانی و استوایی نیز به آن استناد می کنند.

بنابراین برای این که بتوانیم در زمینه ی بازار میوه خشک از رشدی ایده آل برخوردار شویم، بایستی برندسازی فوق العاده ای انجام دهیم.

برخی از برندهای میوه خشک در ایران به شرح زیر می باشند:

  • فروتی
  • مانژن
  • هیژا
  • هرایین
  • چیپسو
  • هانان

بدیهی است که اعتبار و کیفیت تمامی برندهای بیان شده در یک سطح نبوده و برای انتخاب بهترین مورد بهتر است با یک متخصص فروش مشورت شود.

تخفیف فروش میوه خشک استوایی اعلا

امروزه مشتری نقش اساسی در تعیین میزان معاملات در بازار دارد و افرادی که قادرند با به کار گیری انواع روش های جلب نظر مشتری، تعداد افراد بیشتری را راغب به سفارش محصول از شرکت خود نمایند، درصد بالایی از سود بازار را نیز نصیب خود می کنند.

این واقعیت در مورد میوه خشک نیز وجود دارد و بنابراین افرادی که به طور هدفمند و با برنامه ریزی و البته آگاهی کافی در این خصوص گام بر می دارند، فروش های فوق العاده ای نیز تجربه می کنند.

اما یکی از مؤثرترین روش ها برای جذب مشتری، ارائه ی تخفیفات و فروش ویژه ی محصولات است؛ در واقع مشتری تخفیف را دوست دارد و بنابراین در انتخاب برند میوه خشک، این گزینه را نیز مد نظر قرار می دهد.

واضح است که اگر مشتری یاد شده، خریدار عمده باشد و میوه خشک استوایی و داخلی را به منظور پخش در سطح شهر های مختلف سفارش دهد، میزان سودی که به یک مجموعه خواهد رساند بسیار قابل توجه خواهد بود.

لیست میوه خشک های حبه ای ارزان قیمت

هر کیلو میوه چقدر میوه خشک می دهد؟ پاسخ به این سؤال یکی از مهمترین فاکتورها در بحث قیمت گذاری میوه خشک را تشکیل می دهد و بر این اساس میوه های خشک شده ی مختلف، نرخ های متفاوتی را در جدول قیمت به خود اختصاص می دهند.

اما همیشه روش هایی وجود دارد که در شرایط مشابه می توان به قیمت های ارزان تر دست پیدا کرد و این موضوع در مورد میوه خشک های حبه ای می تواند به صورت خرید بدون واسطه و مستقیم از وارد کننده اتفاق بیافتد.

به طور مثال بسیاری از فروشگاه ها برای خرید خشکبار حبه استوایی از پخش کننده های استانی و یا شهری استفاده می کنند که البته برای خرید های کم توجیه خواهد داشت.

اما اگر یک فروشگاه خرید ماهانه ی بالایی داشته باشد، در این حالت خود می تواند سفارش خود را از طریق ارتباط مستقیم با وارد کننده و یا واسطه هایی که قیمت های مناسبی ارائه می دهند، خریداری نماید.

رسیدن به این امر امروزه چندان دور از دسترس نبوده و اینترنت توانسته راه حل بسیار خوبی برای بسیاری از مشتریان باشد.

فروشندگان چیپس میوه خشک مخلوط ۵۰۰ گرمی

امروزه یکی از راه هایی که می توان با توجه به آن تعداد افراد بیشتری را برای انتخاب یک محصول خاص راغب کرد، استفاده از بسته بندی های شیک، بهداشتی، خلاقانه و زیباست.

بنابراین برای آن که فروشندگان چیپس های میوه ای بتوانند میزان خرید و فروش ها و تراکنش های بیشتری در این حوزه داشته باشند بایستی بهترین و زیباترین بسته بندی ها را به مشتریان خود ارائه دهند.

خوشبختانه علاوه بر دستگاه های بسته بندی، موارد خلاقانه ی بسیاری نیز در این حوزه قابل ارائه است که هر کدام می تواند از دید یک مشتری جذاب بوده و انتخاب شود.

اما بهترین وزن هایی که می توان برای این امر انتخاب کرد، ۲۵۰ و ۵۰۰ گرمی می باشد؛ هر چند وزن های دیگری مانند ۳۰۰، ۲۰۰، ۱۰۰ و دیگر موارد نیز هر کدام مشتریان خود را دارند.

2

  1. فقط به صورت حبه ای میخوام سفارش بدم آیا حبه ای مخلوط هست یا به صورت مجزا هر نوع میوه ای بخوام ثبت سفارش میکنید در مورد قیمت میوه ها هم بهم اطلاعات بدید؟

  2. شاید در ابتدای امر و با توجه به قیمت بالایی که انواع میوه خشک دارند، تصور شود خرید و فروش این محصولات به کندی انجام شده و مورد استقبال چندانی در بازار نیستند؛ در حالی که حتی در ایران و با وجود تعرفه های بالایی که برای فروش میوه خشک وارداتی و ارقام داخلی وجود دارد، بازار رونق خوبی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما