مجموعه ما شما را به خرید بهترین میوه خشک ایرانی و وارداتی و ماشین آلات و دستگاه های خط تولید میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 − 4 =

قیمت میوه خشک مخلوط ایرانی و استوایی ممتاز

فروش مخلوط میوه خشک یک کیلویی ممتاز بسته بندیلیست قیمت انواع میوه خشک اسلایس ایرانیعرضه مستقیم میوه خشک هشت میوه بسته بندی و فلهفروش میوه خشک پنج میوه ۴۰ گرمی لیوانیقیمت میوه خشک بسته بندی چند میوه در بازار ایرانپخش عمده میوه خشک ۵۰۰ گرمی پاکت متالایزقیمت هر کیلوه میوه خشک مخلوطقیمت میوه خشک استوایی و تایلندی حبه شدهسایت فروش عمده بهترین میوه خشک صادراتیانواع میوه خشک ایرانی مناسب بازار داخلی و خارجیمیوه خشک حبه ای زنجبیل تایلندیتوزیع عمده پک های میوه خشک مخلوط بسته بندی
قیمت میوه خشک مخلوط ایرانی

میوه خشک مخلوط برای صادرات انتخاب مناسبی می باشد چرا که در این صورت می توان با در نظرگرفتن هر فصل مخلوط های چند میوه را با مشتریان عرضه نمود؛ اما در رابطه با قیمت مواردی مانندی ممتاز یا معمولی بودن میوه، ایرانی و یا استوایی بودن و همچنین بحث نوع بسته بندی و یا صادرات به صورت فله نیز بایستی مورد بررسی قرار گیرد.

فروش مخلوط میوه خشک یک کیلویی ممتاز بسته بندی

میوه خشک صنعتی دارای انواع بسیار متفاوتی به لحاظ عطر، طعم، کیفیت و شکل و البته بحث قیمت گذاری می باشد.

و فروش میوه خشک در بازار آجیل و میوه خشک به تدریج جایگاه خود را پیدا می کند.

اما انواع میوه خشک کدامند؟

برای پاسخ به این سؤال می توان موارد مختلفی را مورد بررسی قرار داد؛ از نظر تابستانی یا زمستانی بودن میوه، اسلایس یا حبه بودن آن، نحوه ی خشک کردن انواع میوه، مخلوط یا ساده بودن و همچنین نوع بسته بندی.

آلو شابلون، پرتقال، کیوی، موز، آناناس، خربزه، طالبی، زنجبیل، آناناس رنگی، بلوبری، کرنبری و بسیاری از انواع دیگر را می توان در دسته ی میوه خشک های صنعتی که با استفاده از دستگاه خشک می شوند، جای داد.

اما یکی از بهترین روش ها برای فروش این محصول، ترکیب کردن و درست کردن یک ترکیب چند میوه است که می تواند در بسته بندی هایی یک کیلویی و در شیک ترین بسته بندی ها انجام گیرد.

لیست قیمت انواع میوه خشک اسلایس ایرانی

با توجه به تفاوت های ظاهری، عطر و طعم، خواص و همچنین هزینه های تولید، هر یک از میوه خشک های صنعتی، با قیمتی متفاوت به بازار عرضه می شوند.

حتی لیست قیمت این محصولات، در مورد برندهای مختلف و شرکت های تولید کننده ی مختلف قه صورت یکسان نبوده و هر کدام قیمت گذاری های خود را دارند.

در هر صورت وجود تنوع بالا در تولید میوه خشک های ایرانی باعث شده تا قدرت مشتری در انتخاب بالا بوده و لیست قیمت میوه خشک با درجه کیفیت های مختلف و موارد مصرفی متفاوتی که برای این محصول وجود دارد تعیین شود.

توجه داشته باشید که قیمت چیپس میوه برای مصارف دمنوشی در مقایسه با حالتی که این محصول برای عرضه در یک آجیل فروشی لوکس خریداری می شود متفاوت می باشد.

عرضه مستقیم میوه خشک هشت میوه بسته بندی و فله

با گسترش روش های توزیع محصولات غذایی و از جمله میوه خشک، خرید و سفارش بسیار راحت تر از گذشته قابل انجام است؛ از روش های مدرنی چون خرید اینترنتی میوه خشک گرفته تا مراجعه به یک فروشگاه عرضه آجیل از جمله ی این روش ها محسوب می شوند.

اما بهترین روش قطعاَ شیوه ایست که بتوان بهترین گزینه های خرید را در آن مورد استفاده قرار داد؛ قیمت مناسب، کیفیت عالی، بهداشتی بودن محصول و مواردی از این دست.

این امر امروزه با عرضه مستقیم میوه خشک امکان پذیر شده و می توان انواع میوه خشک ها را به صورت بسته بندی هشت میوه و یا فله خریداری نمود.

کاملا واضح است که این روش به ویژه برای مشتریان عمده، بهترین قیمت عمده میوه خشک را دسترس پذیر می سازد.

فروش میوه خشک پنج میوه ۴۰ گرمی لیوانی

قبلاٌ بیان شد که یکی از بهترین گزینه هایی که می توان در صادرات میوه خشک مورد استفاده قرار دارد؛ صادرات به شکل مخلوط است.

این امر در فروش داخلی نیز گزینه ی بسیار ایده آلی می باشد و بنابراین تولید کنندگان مختلف به این حوزه و آماده کردن ترکیب های چند میوه از میوه خشک های تابستانی و زمستانی اهمیت می دهند.

اما با توجه به این که بهترین شیوه ی توزیع میوه خشک، بسته بندی کردن آن است؛ بنابراین می توان این محصول را در بسته بندی های ۴۰ گرمی و بالاتر به بازار عرضه کرد.

به نظر می رسد این نوع خاص از بسته بندی که می تواند به شکل لیوانی و در یک بسته بندی خاص و متناسب با کودکان در مدارس یا مهد ها طراحی شود؛ شروع مناسبی برای افزایش استقبال این محصول در جامعه باشد.

قیمت میوه خشک بسته بندی چند میوه در بازار ایران

در بحث تعیین قیمت هر کیلو چیپس میوه یکی از مهمترین ملاک ها، ساده بودن یا مخلوط بودن آن است؛ به این معنا که وقتی محصولی مانند سیب خشک به صورت تک محصولی به بازار عرضه می شود با زمانی که در یک مخلوط چند میوه به فروش می رسد قیمت متفاوتی دارد.

همچنین در قیمت میوه خشک بسته بندی با عنایت به این که هزینه های بسته بندی نیز اضافه می شود؛ نسبت به زمانی که فروش فاقد بسته بندی خاص بوده و به عبارتی فله ای است، متفاوت خواهد بود.

در بازار ایران، هر دو روش مورد استفاده قرار می گیرد و با در نظر گرفتن نوع مصرف و بازار هر کدام از روش های توزیع، هر دو گزینه می توانند بخشی از نیاز جامعه را تأمین نمایند.

پخش عمده میوه خشک ۵۰۰ گرمی پاکت متالایز

اما در پخش عمده میوه های خشک به صورت بسته بندی، تنوع بسیار قابل قبولی داریم؛ چه از نظر وزن بسته بندی که از ۴۰ گرمی تا یک کیلویی را شامل می شود و چه نوع بسته بندی و شکل و جنس آن.

امروزه یکی از مناسب ترین بسته بندی های برای پخش و فروش میوه خشک استفاده از پاکت متالایز است ؛ که دارای قابلیت هایی همچون داشتن یک لایه متالایز است که محصول را در برابر آب محافظت می کند.

این بسته بندی ها حتی می تواند برای وزن های ۵۰۰ گرمی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

رؤیت محصول داخل بسته بندی برای خیلی از مشتریان مهم است و این امر در این پاکت ها به راحتی امکان پذیر می باشد؛ و بنابراین می تواند موجب توسعه فروش عمده میوه خشک شود.

قیمت هر کیلوه میوه خشک مخلوط

قیمت روز میوه خشک بسته به نوع فصل، نوع میوه خشک، برند و عواملی از این دست متفاوت است و البته این که عرضه ی این محصول را به صورت ساده و تک میوه ای داشته باشیم یا این که مخلوطی از چند میوه را به فروش برسانیم، هر یک قیمت های خاص خود را خواهند داشت.

در مورد قیمت میوه خشک مخلوط نیز علاوه بر موارد بیان شده، گزینه های دیگری مطرح هستند:

چند میوه بودن مخلوط؛ بی شک قیمت یک مخلوط ۵ میوه با هفت یا هشت میوه و حتی بالاتر متفاوت است.

کیفیت میوه های خشک نیز اهمیت زیادی در این بحث دارند.

نوع بسته بندی و یا فله بودن مخلوط عرضه شده نیز در این امر مورد توجه قرار می گیرد.

به طور کلی و برای بازار فروش، استفاده از مخلوط میوه خشک یک شیوه ی رایج و متداول است؛ به ویژه آن که با توجه به ترکیبی بودن آن، می توان مخلوط را طوری در نظر گرفت که قیمت مد نظر مشتری به دست آید.

قیمت میوه خشک استوایی و تایلندی حبه شده

اما یکی از گزینه های عالی برای عرضه میوه خشک در بازار داخلی، استفاده ی از میوه خشک های حبه ای استوایی است؛ محصولاتی که با فرآیندی متفاوت از آن چه در ایران متداول است خشک شده و با داشتن ظاهر و رنگ و طعمی خاص، برای بسیاری از مشتریان گزینه ی مطلوبی می باشد.

در مورد قیمت انواع میوه خشک خارجی که از بازارهایی همچون تایلند وارد کشور می شوند نیز شاهد تنوع قابل توجهی هستیم و از مناسب ترین تا بالاترین قیمت ها که به دنبال کیفیت های متفاوت و البته تنوع خود محصول عرضه می شود، مصرف کنندگان گوناگونی داریم.

اما شاید بتوان گفت متداول ترین میوه خشک حبه ای در ایران زنجبیل است که با داشتن طعمی تند و شیرین برای استفاده همراه با چای خوشایند افراد بسیاری بوده و بنابراین فروش آن با سود قابل توجهی همراه خواهد بود.

البته آناناس رنگی، طالبی، انبه، پوملو، کرنبری و حتی خشکبار وارداتی مانند آجیل مالزی، آجیل هندی، چیپس میگو، هبیسکوز، چیزبال یا همان بادام زمینی روکش دار، هر کدام طرفداران و مشتریان خود را دارند.

سایت فروش عمده بهترین میوه خشک صادراتی

اما برای خرید بهترین میوه خشک های عرضه شده در بازار ایران چه برای مصارف داخلی و چه برای اهداف صادراتی، استفاده از سایت خرید و فروش میوه خشک یک موقعیت ویژه محسوب می شود.

همان طور که می دانید برخلاف مشتریان یک فروشگاه در دنیای واقعی – حتی اگر بسیار معروف بوده و در شهرهای مختلف نمایندگی داشته باشد- سایت ها تأثیر بسیار بسیار بیشتری در بحث مشتری آوری دارند.

بر این مبنا سایت هایی همچون Cheepser و آجیل آنلاین در این حالت از فروش موقعیت بسیاری عالی تری در مقایسه با فروش سنتی تجربه خواهند کرد و می توان با مراجعه به آن ها به قیمت فروش عمده میوه خشک دست یافت.

البته بحث رقابت بر سر عرضه و فروش محصول نیز در این بستر با شدت بیشتری وجود دارد و بنابراین برای این که بتوان بهترین خروجی را از این شیوه از فروش گرفت، بایستی برنامه ریزی شده و اصولی پیش رفت.

انواع میوه خشک ایرانی مناسب بازار داخلی و خارجی

یکی از شاخصه هایی میوه خشک ایرانی که باعث شده در بازار جهانی و کشورهای خارجی نیز متقاضی داشته باشد، طعم و عطر و کیفیت فوق العاده ی آن است.

اما علاوه بر این موارد، تنوع بالای این محصولات نیز یک فاکتور ایده آل محسوب شده و با تکیه بر آن می توان تعداد بازارهای صادراتی بیشتری را در نظر گرفته و به توسعه ی تجارت این محصول پرداخت.

آلو شابلون، کیوی، انبه، طالبی، خربزه، پرتقال، سیب در انواع قرمز با پوست، سیب سفید بودن پوست و سیب ترش، توت فرنگی و بسیاری از ارقام دیگر.

حتی در بحث طعم دار بودن و نیز تنوع در شکل ظاهری میوه خشک نیز حرکت های خوبی انجام شده؛ میوه خشک طعم دار شکلاتی و میوه خشک های حبه ی ایرانی که با استقبال خوبی همراه شده اند از جمله ی این اقدامات محسوب می شوند.

البته در بحث قیمت، قیمت سیب خشک شده با قیمت کیوی خشک شده و دیگر محصولات هر یک نرخی متفاوتی داشته و با در نظر گرفتن بازار مصرف آن، می توان کیفیت ها و به دنبال آن نرخ های متفاوتی انتخاب کرد.

میوه خشک حبه ای زنجبیل تایلندی

در بحث واردات میوه خشک، برخی از انواع از استقبال بیشتری برخوردارند و بنابراین خرید و فروش آن ها در بازار آجیل و خشکبار با سود بسیار خوبی همراه می باشند؛ زنجبیل حبه از جمله ی این محصولات هست.

زنجبیل وارداتی به ایران اگر چه به شکل اسلایس شده نیز وارد و به فروش می رسد؛ اما نوع حبه ای آن معروف تر است.

از نظر طعم نیز زنجبیل شکری، پودری و معمولی در بازار عرضه می شود؛ البته در تولید هر سه مدل از مواد شیرین کننده استفاده شده اما بسته به نوع استفاده این سه نام بر آن ها اطلاق می گردد.

با توجه به توریستی -زیارتی بودن شهرهایی مثل شیراز و مشهد، فروش میوه خشک شیراز با بهترین کیفیت، می تواند با سود بالایی همراه بوده و از میان انواع وارداتی، زنجبیل حبه ای یک انتخاب فوق العاده خواهد بود.

این امر در مشهد که همه ساله با شمار زیادی از زائرین و مسافرین عرب زبان برخورد دارد و با توجه به علاقه و استقبال زیادی که این گروه از زائرین از زنجبیل حبه می کنند، با درصد سود قابل توجهی همراه خواهد بود.

توزیع عمده پک های میوه خشک مخلوط بسته بندی

انتخاب پک های مخلوط میوه خشک در بسته بندی های جذاب کارخانه ای و یا موارد خلاقانه و فانتزی، در بحث توزیع عمده میوه خشک انتخاب ایده آلی می باشد.

در این صورت و در کنار عرضه ی انواع میوه خشک به صورت فله ای، می توان گروه های مختلفی از جامعه را پوشش داد؛ مدارس، کارکنان دولتی، فروگاه ها و ترمینال ها، همایش ها و بسیاری از دیگر موارد را از جمله بازارهای هدف میوه خشک بسته بندی محسوب می شوند.حتی با توجه به این که قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی به راحتی در دسترس قرار داشته و این محصول در منازل نیز قابل تولید و حتی بسته بندی است، دامنه ی تنوع بیشتری از بسته بندی های میوه خشک در اختیار ما قرار می دهد.

این پک ها می توانند با عنایت به این که چه گروهی از جامعه مصرف کننده ی آن هستند و چه قیمت و درجه کیفیتی از نظر آن ها مناسب می باشد، در انواع متفاوتی عرضه شود.

معصومه ساقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین میوه خشک ایرانی و وارداتی و ماشین آلات و دستگاه های خط تولید میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 − 5 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید