Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 2 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 86 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 86 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 167 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 240 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 240 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 314 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 363 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 432 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
لیست قیمت میوه خشک بسته بندی در ایران - لاوینسا

لیست قیمت میوه خشک بسته بندی در ایران

میوه خشک بسته بندی

لیست قیمت میوه خشک بسته بندی در ایران بسته به نوع بسته بندی به لحاظ دستگاه یا دستی، وزن، مخلوط یا ساده بودن میوه خشک، شکل ظاهری و مواد مورد استفاده برای بسته بندی متفاوت بوده و هر یک از تولید کنندگان با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف نرخ فروش متفاوتی دارند.

تولید سفارشی میوه خشک حبه شده

تولید سفارشی میوه خشک حبه شده ایرانی در حال حاضر توسط برخی از شرکت های فعال انجام می شود و مشتریان می توانند با در نظر گرفتن نوع بازار و مقدار مصرفی که دارند، نسبت به این امر اقدام نمایند.

همان طور که می دانید بیشترین میوه خشک های تولید شده در کشور به شکل اسلایس شده و حلقه ای خشک می شوند و میوه خشک های حبه ای رایج در بازار ،بیشتر از انواع خشکبار حبه ی استوایی هستند که تحت عنوان میوه خشک تایلندی نیز در میان مشتریان شناخته شده هستند.

اما با توجه به استقبالی که  از این محصولات به میان آمده و برخی از مشتریان مایلند میوه خشک های ایرانی را نیز به شکل حبه عرضه نمایند، بنابراین تعدادی از مراکز تولیدی اقدام به این کار نموده اند.

در مورد قیمت میوه خشک حبه ای بر اساس میوه استفاده شده در آن و یا استفاده و عدم استفاده از مواد افزودنی، نرخ های متفاوتی وجود دارد.

اما به طور کلی فروش میوه خشک حبه ای استوایی و از آن طرف تولید همزمان انواع ایرانی حبه ای موجب شده تا تنوع بیشتری در بازار ایجاد شود.

قیمت تجاری میوه خشک بسته بندی

یکی از عالی ترین محصولات در حوزه ی کشاورزی و صنایع غذایی برای کار در بازار جهانی، میوه خشک است.

اما چه دلیلی وجود دارد که  مشتریان خارجی در میان تعداد قابل توجه تولید کنندگان و عرضه کنندگان میوه خشک، ایران را به عنوان مبدأ واردات انتخاب کنند؟

بدون شک دلایل زیادی برای این کار وجود دارد که از آن جمله می توان به طعم و کیفیت کم نظیر میوه خشک های ایرانی اشاره کرد؛ امری که توسط افراد زیادی تأیید شده و موجب ایجاد زمینه های تجاری بسیاری در گذشته و هم اکنون برای صادرات انواع میوه خشک های سنتی نظیر قیسی، انجیر، برگه زردآلو، توت، کشمش و خرما بوده است.

از طرفی به لحاظ قیمت جهانی میوه خشک نیز در مقایسه با بسیاری از کشورها، قیمت تمام شده ی پایین تری برای خرید این محصول از ایران وجود دارد.

تنوع بسیار عالی و چهار فصل بودن ایران و امکان تولید میوه های خشک در فصول مختلف از سال به دلیل شرایط خاص اقلیمی حاکم بر ایران نیز از دیگر مواردی است که می توان برای این انتخاب برشمرد.

با این توصیف بسته بندی میوه خشک صادراتی نیز با قیمت تمام شده ی مناسب تری انجام می شود و با توجه به اولویت این روش از فروش میوه خشک، می توان بستر تجاری فوق العاده ای از انواع میوه خشک بسته بندی ایرانی ایجاد کرد.

فروش میوه خشک بسته بندی در مدل های مختلف

اما یکی از بهترین موارد برای فروش میوه خشک در بازار داخل و صادرات، انتخاب نمونه بسته بندی میوه خشک میوه خشک است.

بارها به مزیت انتخاب این نوع از میوه خشک های صنعتی اشاره شده و با توجه به این که این مدل از عرضه ی محصولات غذایی در بسیاری ازکشورها به خصوص کشورهای پیشرفته موردتأیید است، بنابراین بایستی بیشترین برنامه ریزی را در این بخش از تولید انجام دهیم.

اما انتخاب نحوه بسته بندی میوه خشک کاملاً بستگی به نوع مشتری و درخواست وی دارد.

این که این کار به صورت دستی و از مدل هایی نظیر جعبه های کادویی زیبا یا هنرهای سنتی ایرانی نظیر جعبه های چوبی خاتم استفاده شود و یا با استفاده از مدرن ترین دستگاه های صنعتی و یا نیمه صنعتی، ارتباط مستقیمی به نوع بازار هدف خواهد داشت.

قدرت خرید مشتریان، این چه گروهی قصد خرید دارند؛ مشتریانی که برای مجالس رسمی و یک پذیرایی عالی این محصول را سفارش می دهند یا افرادی که میوه خشک بسته بندی را صرفاً به عنوان یک میان وعده ای غذایی روزانه در ادارات و یا مکان های آموزشی مصرف می کنند.

همان طور که مشاهده می شود نیازهای متفاوتی از میوه خشک های بسته بندی وجود دارد و بنابراین در تولید نیز این نکته مورد توجه قرار گیرد.

تولید میوه خشک بسته بندی در منزل

همان طور که بیان شد شیوه های متفاوتی برای فروش میوه خشک به صورت بسته بندی قابل استفاده است.

از نظر مکان بسته بندی نیز علاوه بر کارخانه های بزرگ یا کارگاه های متوسط و کوچک، می توان با سفارش دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل، این کار را به صورت خانگی انجام داد.

برای این کار مدل های مختلفی از دستگاه وجود دارد و هر مشتری می تواند با در نظر گرفتن معیارها و اهدافی که از تولید این محصول مد نظر دارد، مناسب ترین قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل را خریداری نماید.

البته برای این کار همیشه نیاز به خرید دستگاه نداریم؛ چرا که نوع دیگری از بسته بندی نیز وجود دارد که به صورت دستی و با در نظر گرفتن ذوق و سلیقه ی هنری فرد انجام می شود.

بسته بندی های شیک کادویی که برای هدیه دادن در مناسبت های مختلف مناسب است از جمله ی این موارد است.

در واقع کم کم انتخاب میوه خشک بسته بندی مجلسی می تواند به یک کادوی مناسب و البته سالم تر در مقایسه با انواع جعبه های شیرینی و شکلات که اغلب برای این کار استفاده می شود، تبدیل شود و به موازات آن نیاز بیشتری به تولید این نوع از بسته بندی ها خواهیم داشت؛ کافی است در این زمینه برنامه ریزی و بازاریابی و تبلیغات صحیحی انجام گیرد.

تهیه میوه خشک بسته بندی شده

تهیه میوه خشک بسته بندی شده از مرغوب ترین میوه ها

قاعدتاً همان طور که در مورد انواع میوه خشک دارای کیفیت های متفاوتی هستیم و هر تولید کننده با در نظر گرفتن معیارهای مختلف، درجه بندی های متفاوتی از این محصول را به بازار عرضه می کند؛ در مورد میوه خشک بسته بندی نیز شرایط مشابهی وجود دارد.

این امر موجب می شود تا قیمت فروش عمده میوه خشک بسته بندی با اعداد متفاوتی وارد بازار شود.

به عنوان مثال بسته بندی های درجه یک، در کنار بهداشت، شیک بودن و جذاب بودن خود بسته بندی، باید محتوی میوه خشک های باکیفیت و مرغوب باشند.

واضح است که این امر مستلزم استفاده از میوه های مرغوب و تازه است تا همچنان که خود بسته بندی مشتری را راضی می کند، بعد از باز کردن و مشاهده ی کیفیت فوق العاده ی خود میوه خشک و طعم و عطر و رنگ آن ها نیز احساس رضایت بالایی تجربه کند.

در حال حاضر بهترین نمونه بسته بندی میوه خشک را می توان از طریق اینترنت مشاهده و خریداری نمود.

فروش میوه خشک بسته بندی شده با نازل ترین قیمت ها در کشور

اگر چه در حال حاضر زمینه مناسبی برای بسته بندی میوه خشک در منزل و کارگاه های کوچک و بزرگ و البته کارخانه ها وجود دارد؛ اما چه دلیلی وجود دارد که هنوز هم بسیاری از فروشندگان میوه خشک را به صورت فله ای نیز عرضه می کنند؟

شاید بتوان گفت یکی از دلایل آن قیمت تمام شده ی بالاتری است که برای میوه خشک بسته بندی باید لحاظ کنند.

اما باید توجه کرد که در برابر این افزایش قیمت تمام شده، استفاده از میوه خشک های بسته بندی برای فروشندگان، این فرصت را به وجود می آورد تا بتوانند تعداد مشتری بیشتری برای خرید جذب کنند.

البته در صورت ارائه ی میوه خشک بسته بندی با نازل ترین قیمت ها در کشور برای فروشندگان عمده نیز بخشی از این مسئله قیمت خرید عمده بالا خواهد شد.

سفارش عمده محصول، خرید به صورت مستقیم و بدون واسطه، استفاده از وزن ها و بسته بندی های متفاوت برای مشتریان متفاوت از جمله مواردی است که فروشندگان میوه خشک می توانند با استفاده از آن، قیمت های مناسب تری برای خرید این نوع از میوه های خشک پرداخت نمایند.

ایجاد امکان خرید اینترنتی میوه خشک بسته بندی نیز از دیگر مواردی است که زمینه را برای تهیه ی این محصول با قیمت های مناسب هموار نموده است.

فروش فله ای میوه خشک مرغوب

در حال حاضر بخش بالایی از خرید و فروش های حوزه ی میوه خشک به فروش فله ای اختصاص دارد؛ محصولاتی که به صورت ساده و یا میکس شده از چندین میوه در آجیل فروشی ها به چشم می خورند.

البته هر کدام از موارد بیان شده قیمت های مختلفی دارند و به طور مثال اگر سیب خشک به تنهایی عرضه شود، قیمت متفاوتی از قیمت میوه خشک مخلوط خواهد داشت.

میوه خشک های مخلوط خود ترکیب های هفت گانه، هشت گانه حتی ۱۱ و ۱۴ میوه خشک را شامل می شوند که در هر کدام از این موارد بسته به کیفیت محصولات و تعداد و نسبت ترکیب، عددهای متفاوتی برای فروش فله و بسته بندی خواهیم داشت.

اما یکی از پراستفاده ترین و رایج ترین روش ها برای فروش فله ای میوه خشک مرغوب اینترنت است و در حال حاضر شمار زیادی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان این محصول در این فضا حضور دارند.

تفاوت انواع میوه خشک بسته بندی شده

بدیهی است که بهترین راه فروش میوه خشک، بسته بندی آن است؛ اما همین بخش خود به انواع متفاوتی تقسیم می شود.

کاملاً واضح است که هر چه بسته بندی میوه خشک به صورت  اصولی تر و بر اساس نیاز بازار انتخاب شود، در مرحله ی استقبال مشتریان، شرایط ایده آل تری ایجاد خواهد شد.

اما تفاوت انواع میوه خشک بسته بندی شده در چیست و بر اساس چه معیارهایی باید این کار انجام گیرد؟

مشتریان نیازها و سلایق مختلفی دارند، تفاوت گروه های سنی مصرف کنندگان و مکان و نحوه ی استفاده از این محصول از جمله مواردی است که ایجاب می کند انواع متفاوتی از بسته بندی ارائه شود.

نیاز کودکان مدارس با مشتریانی که این محصول را برای عرضه در یک بازار توریست پذیر خریداری می کنند یکسان نیست.

وزن بسته بندی، مدل و شکل ظاهری که برای این کار انتخاب می شود، درجه کیفیت میوه خشک، نوع ترکیب میوه خشک داخل بسته بندی و بسیاری از موارد دیگر باید بر حسب نوع مشتری انتخاب شود.

قاعدتاً هر چه دقیق تری این نیازها شناسایی و کار تولید و بسته بندی را برای رفع این نیازها برنامه ریزی کنیم، بازار فروش بیشتری خواهیم داشت.

صادرات میوه خشک بسته بندی شده

صادرات میوه خشک بسته بندی شده

صادرات میوه خشک با سود بسیار زیادی همراه است؛ اما بدون شک نحوه ی ارسال و نوع انتخاب محصول، درصد این سود را افزایش یا کاهش خواهد داد.

به عنوان مثال بسته بندی میوه خشک در اروپا اهمیت دارد و اصولاً چون تعداد قابل توجهی از کشورهای این قاره به مصرف محصولات مواد غذایی به صورت بسته بندی تمایل بیشتری دارند؛ بنابراین در کار تجارت با این کشورها نیز باید بر اساس توجه به این شرایط شروع به کار کرد.

قاعدتاً اگر تولید کنندگان میوه خشک، واقف به این امر بوده و چشم اندازهای صادراتی را بر اساس نیاز بازار جهانی مد نظر داشته باشند، می توان در زمینه ی صادرات میوه خشک به صورت بسته بندی شده، به موقعیت های عالی در میان کشورهای مختلف رسید.

کارخانجات تولید کننده میوه خشک بسته بندی شده

تاسیس کارگاه میوه خشک کنی و کارخانجات بزرگ تولید میوه خشک در دو دهه ی اخیر، در سطح قابل توجهی انجام گرفته و هم اکنون تعداد زیادی از تولید کنندگان میوه خشک در نقاط مختلف ایران در حال تهیه و عرضه ی این محصول هستند.

اما تولید زمانی می تواند رونق گرفته و با سود بالایی همراه باشد که فروش توسعه یابد و برای این کار توجه به نیاز مشتری اولین گام خواهد بود.

بر این اساس عرضه میوه خشک به صورت بسته بدی شده به عنوان بخشی از نیاز، می تواند تولید را به صورت اصولی تر و با مدیریت بیشتری جلو برده و بازار کار میوه خشک رونق بیشتری پیدا کند.

فراوری میوه خشک در کشور

فراوری میوه خشک در کشور

مصرف میوه خشک به صورت آجیلی و پذیرایی در مناسبت ها و مهمانی های مختلف، اولین نمونه از کاربردهای این محصول تبدیلی محسوب می شود؛ اما جالب است بدانید این محصول برای فرآوری نیز گزینه ای مناسبی می باشد.

علی رغم افزایش قیمت میوه خشک سال ۹۷ نسبت به قیمت میوه خشک سال ۹۶، هنوز هم بازارهای مصرفی زیادی برای انواع میوه خشک در بازار داخل و خارجی از کشور وجود دارد.

استفاده به عنوان تزیین در تولید شیرینی های سنتی مانند مسقطی، انواع شیرینی محلی و صنعتی، از جمله ی این کاربردها می تواند مورد برنامه ریزی قرار گیرد.

همچنین افزودن طعم های جدید به میوه خشک نیز می تواند ایده ی جالبی باشد؛ البته کاملاً بدیهی است که همچنان که در تولید میوه خشک باید هدف ارائه ی محصولی سالم و بدور از مواد افزودنی و شیمیایی باشد، در مورد فرآوری این محصول نیز این شرایط مد نظر قرار بگیرد.

حتی پودر کردن میوه خشک می تواند جایگزین مناسبی برای انواع اسانس ها و عصاره های صنعتی بوده و زمینه ی تولید محصولی سالم تر را فراهم نماید.

قاعدتاً با تحقیق بیشتر در مورد صنایع غذایی مختلف، می توان کاربرد های بیشتر و بهتری برای فراوری میوه خشک در کشور ارائه داد.

فروشندگان میوه خشک بسته بندی شده در تهران

در تهران صنایع مختلف و فروشندگان با زمینه های متنوع کاری مشغول به فعالیت هستند و در این میان فروش انواع آجیل و خشکبار از جایگاه خوبی برخوردار است.

فعالیت آجیل فروشی های بزرگ و معروفی همچون تواضع موجب شده تا بازار فروش این محصولات رونق داشته باشند و حتی محصولات جدیدی مانند میوه خشک نیز بازار خود را بیابند.

البته در مورد قیمت میوه خشک تواضع به صورت فله یا بسته بندی و هر کدام با در نظر گرفتن درجه کیفیت ارائه شده، نرخ های متفاوتی در مقایسه با برندهای کمتر شناخته شده و یا با کیفیت کمتر وجود دارد.

همچنین قیمت میوه خشک در مشهد ممکن است با نرخ تهران متفاوت باشد؛ در واقع تفاوت قیمتی این محصول از جمله مواردی  است که فروشندگان هر بازار بایستی متناسب با نوع مشتریان خود ارائه نمایند و کاملاً واضح است که یک انتخاب خوب باید در ابتدا با ارائه ی کیفیت خوب همراه باشد.

1

  1. میخوام سفارش عمده بدم هم بصورت مخلوط میخوام هم از هر میوه ای که دارید به صورت بسته بندی تکی میخوام قیمت مخلوط و تکی میوه ها چقدر هست و اینکه آیا چکی هم کار میکنید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما