فروش میوه خشک پرتقال عمده در بازار

میوه خشک پرتقال از جمله محصولاتی است که طرفدار چندانی برای مصارف آجیلی ندارد و بیشتر برای مصارف دمنوشی و یا حتی تزیینی گزینه ی مناسبی است؛ اما فروش عمده این محصول را در کنار سایر انواع میوه خشک در بازار شاهد هستیم.

ویتامین c موجود در پرتقال خشک

شاید بتوان گفت ویژگی و خاصیت اصلی پرتقال داشتن ویتامین c است که باعث می شود در کنار خوش طعم بودن این میوه، مصرف آن در فصول سرد سال بالا باشد.

اما همان طور که می دانید این محصول به صورت خشک شده و در اسلایس های حلقه ای نیز در بازار وجود دارد.

پرتقال تامسون و تو سرخ دو نوع شناخته شده و رایج پرتقال خشک در بازار هستند که هر کدام قیمت های متفاوتی برای فروش دارند.

اما آیا ویتامین c پرتقال خشک به اندازه ی تازه ی آن است؟

در پاسخ باید گفت که به طور کلی در فرآیند خشک شدن ، یکی از موادی که تا حدود زیاد و شاید کاملاً از بین می رود ویتامین c است و بنابراین نمی توان انتظار داشت که به همان اندازه که مصرف پرتقال تازه می تواند نیاز بدن را به این ویتامین تأمین کند، نوع خشک آن نیز چنین خواهد بود.

علت تلخ شدن پرتقال خشک شده

یکی از مواردی که در مصرف پرتقال خشک شده وجود دارد، بحث تلخی آن است که مصرف ان را برای برخی افراد ناخوشایند می کند.

دلیل آن هم وجود پوست پرتقالی است که در مرحله ی اسلایس شدن و در نهایت خشک شدن به همراه محصول بوده و بر روی طعم کلی محصول اثر گذار است.

البته باید توجه داشت که پرتقال را می توان به صورت بدون پوست نیز خشک کرد که بدون شک پوست گیری و اسلایس کردن کار چندان راحتی نبوده و بنابراین در قیمت نهایی محصول تأثیر خواهد داشت.

ارائه کننده میوه خشک پرتقال با قیمت مناسب

پرتقال را می توان جزء قیمت مناسب ترین ها در لیست انواع میوه خشک دانست و از جمله محصولاتی است که معمولاً در ترکیب های مخلوط و چند میوه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

اما بدون شک در فصل تولید، ارائه پرتقال خشک با نرخ های بسیار مناسب تری در مقایسه با فروش خارج فصل آن همراه خواهد بود.

بنابراین صادرک نندگان و افرادی که برای مصارف مختلف فرآوری به این محصول نیاز دارند، بهتر است خرید خود را در فصل تولید انجام دهند تا مناسب ترین قیمت های ممکن را تجربه نمایند.

همچنین در بحث کیفیت نیز در فصل می توان کیفیت های مناسب تری سفارش داد.

1

  1. سلام وقتتون بخیر، میخواستم بدونم شما فروش حضوری هم دارید؟ شعباتتون کجاست؟ خیلی خوب میشد اگه آدرس شعبات رو در مقالات ذکر میکردید تا برای خرید حضوری هم بتوانیم اقدام کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما