Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 347 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی در بازار ایران - لاوینسا

قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی در بازار ایران

امروزه دستگاه های صنعتی در بازار ایران و جهان مشتریان بسیار زیادی دارند و در بخش های کوچک و بزرگ، کاربردهای زیادی از آن ها را می بینیم. ماشین آلات که برای خشک کردن میوه ساخته می شود بخشی از این صنعت را تشکیل می دهند که بنا بر نوع کاربری و برند و ابعاد با قیمت های مختلفی به فروش می رسند.

آنالیز قیمت دستگاه های میوه خشک کن

امروزه کاربردهای زیادی برای دستگاه های خشک کن در سطح جامعه مشاهده می شود؛ چرا که محصولات بسیاری برای تولید نیاز به خشک شدن دارند؛ بنابراین این ماشین الات می توانند نیاز سطح قابل توجهی از افراد را تأمین نمایند.

تولید لواشک، خشک کردن گوشت و قارچ و مواد پروتئینی، خشک کردن انواع میوه و سبزی به عنوان یکی از بهترین روش های نگهداری آن در مدت زمان طولانی، بخش مهمی از این کاربرد را تشکیل می دهند.

اما قیمت دستگاه چیپس میوه خود نیاز به آنالیز و بررسی موارد مختلفی دارد و قطعاً دستگاه هایی که توسط شرکت های صنعتی تولید می شوند؛ هر کدام به جهت استفاده در بخش های مختلف تولیدی از خانگی گرفته تا کارخانه ای طراحی می گردند و بنابراین طبیعی است که هر کدام نیز فاکتورهایی برای تعیین نرخ محصول و عرضه ی آن به بازار داشته باشند.

جنس مواد اولیه، نوع انرژی مصرفی، بازده، ظرفیت و ابعاد از جمله مواردی است که در این خصوص باید مورد توجه قرار داد.

در حالت کلی بهتر است برای آنالیز بهترین شرایط خرید، با کارشناس فروش دستگاه ارتباط گرده و بر اساس ملاک های خرید محصول، گزینه ای متناسب با نیازمان خریداری کنیم.

قیمت انحصاری دستگاه های صنعتی خارجی

اما بخشی از نیاز کشور به ماشین آلات صنعتی از طریق واردات تأمین می شود و شرکت های مختلفی در این حوزه فعالیت می کنند.

دستگاه اسلایسر میوه و برخی از محصولات مانند پوست کن از جمله مواردی است که در بخش صنایع غذایی می توان به آن ها اشاره کرد.

کاملاً طبیعی است که نرخ این محصولات نیز بر اساس نرخ ارز تعیین شود و البته نوع برند و اعتبار و شهرت آن در بازار جهانی نیز از دیگر گزینه هایی است که در این باره اثر گذار خواهد بود.

از طرفی ممکن است واردات و عرضه ی برخی از دستگاه های خارجی که متعلق به یک برند خاص هستند، تنها در انحصار یک شرکت باشند و بنابراین یک قیمت انحصاری برای آن محصول در بازار عرضه خواهد شد.

اما همیشه توصیه می شود قبل از اقدام به خرید هر محصول، با کارشناسان فروش مشورت کنیم و خریدی آگاهانه داشته باشیم.

قیمت فروش دستگاه میوه خشک کن

دستگاه های خشک کن، امروزه از تنوع بالایی برخوردار هستند و نحوه ی کاربرد و کیفیتی که در هر کدام از مدل های موجود به دست می آید، متفاوت خواهد بود.

قطعاً کیفیتی که از دستگاه های فریز درایر به دست می آید با ماشین آلات کابینتی در سطحی متفاوت عرضه می شود و البته قطعاً هر دو مورد یاد شده مشتریان خود را داشته و مشتریان بر اساس عوامل مختلفی که برای ارزیابی خرید یک دستگاه مورد توجه قرار می دهند، مدل های مختلفی انتخاب خواهند کرد.

بنابراین طبیعی است که قیمت دستگاه ها نیز در بازار متفاوت باشد؛ نه تنها در مورد دستگاه های با شیوه ی کارکرد متفاوت که حتی در دستگاه های خشک کن با یک روش مشابه نیز ممکن است دو شرکت متفاوت قیمت های مختلف ارائه دهند.

دستگاه میوه خشک کن مشهد برای دستگاه کابینتی با دیگر شرکت های فعال در این حوزه در شهرهای مختلف کشور، همواره از یک ضابطه ی مشخص قیمتی پیروی نکرده و بر اساس هزینه های تولید و سود مد نظرشان، قیمت های مختلفی برای فروش خواهند داشت.

بزرگترین مزیت دستگاه میوه خشک کن دست دوم

قطعاً در بسیاری از موارد، برای خرید ماشین آلات و دستگاه های صنعتی، محصولات صفر و کار نکرده در اولویت انتخاب مشتریان بوده و افراد ترجیح می دهند بر حسب نیازشان، محصولی دست اول سفارش دهند.

اما در این میان برخی از افراد نیز با استفاده از موارد دست دوم نیز می توانند به اهداف خود برسند و بنابراین مهمترین چیزی که در این باره اهمیت دارد، هدف شخص از خرید دستگاه است.

بنابراین زمانی که یک مشتری دستگاه خشک کن به دنبال دستگاهی است که به صورت آزمایشی وارد کار تولید میوه خشک شده و پس از ارزیابی بازار، تولید خود را توسعه دهد قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم یک انتخاب مناسب برای وی خواهد بود.

حتی در مواردی ممکن است این دستگاه دفعات زیادی مورد استفاده قرار نگرفته و در حد نو و کارنکرده باشد و با این حال بتوان قیمت های خوبی نیز برای خرید پرداخت کرد.

راهنمای استفاده از دستگاه خشک کن میوه صنعتی

معمولاً افرادی که در فروش دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی فعالیت می کنند، روش هایی برای راهنمای استفاده از آن نیز در اختیار مشتری قرار می دهند؛ دفترچه ی راهنمای دستگاه و مشاوره توسط نماینده و فردی که برای نصب دستگاه به محل استفاده مراجعه می کند از جمله ی این گزینه های می باشد.

در مورد دستگاه خشک کن لواشک و میوه ی صنعتی نیز همین شرایط فراهم بوده و توصیه ها و مواردی که برای کار با دستگاه مورد نیاز مشتری است بایستی توسط نصاب ارائه شود و حتی لازم است در ابتدای روشن کردن دستگاه، میوه ی تازه در دسترس بوده و روش آماده کردن محصول و قرار دادن آن در دستگاه آموزش داده شود.

علاوه بر این، خدمات پشتیبانی نیز از جمله گزینه هایی است که برای ارتباط مشتریان، توسط سازنده و فروشنده ی دستگاه توسط شرکت ها ارائه شده و بستر را برای رفع مشکلات و سؤالات مشتریان پس از خرید، دستگاه آماده نموده است.

صادرات دستگاه خشک کن میوه صنعتی

خوشبختانه وضعیت کشور در بخش تولیدات صنعتی مناسب بوده و در حال حاضر توانایی بالایی در ساخت انواع ماشین آلات داریم که از آن جمله می توان به دستگاه های مورد نیاز برای صنایع غذایی اشاره کرد.

بی تردید صنایع غذایی بسیار گسترده بوده و از بخش های متعددی تشکیل شده و در سال های اخیر محصولات جدیدی نیز به این حوزه  اضافه شده است؛ محصولاتی نظیر میو و سبزی خشک صنعتی.

محصولاتی که تا دیروز تنها به سبک سنتی و بدون استفاده از دستگاه خشک، و به مصرف می رسید.

تولید این محصولات در حدی است که علاوه بر نیاز داخلی می توانیم در صادرات این دستگاه ها نیز موفق باشیم.

بنابراین دستگاه خشک کن میوه اصفهان و بسیاری از شهرک های صنعتی فعال در این حوزه، این قابلیت و پتانسیل را دارد که وارد بازارهای جهانی شود؛ کافی است زیرساخت های تبلیغاتی و بازاریابی جهانی به سبک به روز و مدرن پی ریزی شده و برنامه ریزی های لازم انجام گیرد.

لیست شرکت های پخش کننده دستگاه خشک کن میوه صنعتی در کشور

کاملاً طبیعی است که مشتری یک دستگاه، به دنبال اطلاعات مختلفی برای خرید محصول باشد؛ از لیست شرکت های تولید کننده و کیفیت و کارایی هر کدام از آن ها و در نهایت قیمت محصول.

اما برای این که بتوانیم لیستی از شرکت های فعال در زمینه ی تولید خشک کن های صنعتی را در سطح کشور داشته باشیم، به راحتی می توانیم در اینترنت جست و جو نموده و در عرض چند ثانیه چند شرکت تولید کننده را مشاهده کنیم.

دستگاه اسلایسر صیفی جات، ماشین آلات مورد نیاز برای شستش انواع میوه و سبزی، دستگاه هایی که به منظور جداسازی پوست انواع میوه جات نیاز داریم نیز از جمله دیگر دستگاه هایی است که می توان در این شرکت ها جست و جو کرد.

عرضه بدون واسطه دستگاه خشک کن میوه صنعتی

اسلایس میوه و خشک کردن آن امروزه یکی از صنایع بسیار خوب تبدیلی در کشور محسوب می شود که علاوه بر بازار داخلی توانسته است رضایت تعداد قابل توجهی از مشتریان در بازار های جهانی را تأمین نماید.

اما قطعاً برای این کار نیاز به ماشین آلات متعددی داریم تا مراحل مختلف شتشو تا خشک کردن را انجام دهند و سطح کیفی محصولات را ارتقا بخشیده و به ما محصولی مرغوب ارائه دهند.

از نظر قیمت این دستگاه ها نیز شرایط بسیار خوبی برای مشتریان فراهم شده، به گونه ای که می توانند محصول را به صورت بدون واسطه و از درب کارخانه خریداری نموده و قیمت های مناسبی برای خرید، پرداخت نمایند.

فروش دستگاه خشک کن میوه صنعتی به قیمت درب کارخانه

بی شک قیمت دستگاه سبزی خشک کن در اصفهان و سایر شهرها به دو صورت مستقیم و واسطه ای با اعداد متفاوتی ارائه می شود و البته در صورتی که شرایط خرید مستقیم فراهم باشد، نیازی به حضور واسطه ها نخواهد بود.

اما فروش دستگاه ها از درب کارخانه امروزه نیاز به زیرساخت پیچیده و سرمایه گذاری زیادی نداشته و به راحتی می توان از طریق اینترنت، دستگاه های مختلف را به مشتریان داخلی و خارجی معرفی کرده و زمینه را برای خرید بدون واسطه فراهم نمود.

البته واضح است که در بسیاری از موارد برای مذاکره ی نهایی و عقد قرارداد تولید یک دستگاه، نیاز به مراجعه ی حضوری داریم؛ اما اینترنت زمینه ای فراهم کرده تا رسیدن به این مرحله نیز با سرعت بیشتری در مقایسه با حالت های سنتی و قدیمی فروش، انجام شود.

عوامل موثر در قیمت گذاری دستگاه خشک کن میوه صنعتی

اگر به دنبال یک دستگاه برای خشک کردن میوه باشیم و سری به شرکت های مختلف تولید کننده ی این دستگاه بزنیم به لیست متفاوتی از قیمت ها می رسیم؛ امری که طبیعی بوده و در مورد محصولات متفاوتی وجود دارد.

اما چه قابلیت هایی موجب می شود تا یک دستگاه میوه خرد کن و یا خشک کن، از نمونه های مشابه آن، قیمت فروش بیشتری داشته باشد؟

بدون شک برند دستگاه یکی از مهمترین عواملی است که در این خصوص دخیل است و شرکتی که نام تجاری معتبری داشته و به عبارت دیگر جزء برندهای خوش نام بازار است، می تواند دستگاه ای خود را با قیمت های بیشتری به فروش برساند.

اما برای رسیدن به این مرحله یعنی برند شدن چه باید کرد؟ پاسخ ساده است؛ باید بیشتر دیده شویم و البته به خوبی دیده شویم.

مشتریان راضی می تواند یکی از مهمترین عوامل برای رسیدن به مرحله ی خوب دیده شدن باشد که قطعاً خود ناشی از عوامل مختلفی چون کارایی دستگاه، توان تولید میوه خشک مرغوب و البته بازده خوب آن خواهد بود.

پخش عمده دستگاه خشک کن میوه صنعتی در کشور

بر خلاف گذشته که تولید کنندگان یک محصول تعداد انگشت شماری بودند و به همین دلیل در بازار برگ برنده ی معاملات در دست آنان بود، امروزه این مشتری است که شرایط معامله را تعیین می کند.

در واقع این تولید کننده است که باید به گونه ای رفتار کند که در میان رقبا بتواند تعداد مشتری بیشتری را به سمت خود جذب نموده و تعداد معاملات بیشتری رقم بزند.

این امر در زمینه ی تولید و پخش دستگاه های خشک کن نیز وجود داشته و بنابراین برای این که یک شرکت بتواند در این زمینه موفقیت بیشتری داشته باشد، بایستی مشتریان راضی زیادی در بازار داشته باشد.

به عنوان مثال ارائه ی تجهیزات جانبی مورد نیاز برای خشک کردن میوه و سبزی نظیر دستگاه اسلایسر موز، پوست کن و شستشو باید به عنوان بخشی از موارد مهم از نظر مشتری برای کار با یک برند خاص، مورد توجه شرکت ها قرار گیرد.

فواید استفاده از دستگاه خشک کن میوه صنعتی

با راهیابی دستگاه های صنعتی به بخش های مختلف خانگی و کارخانه ای سطح بالایی از کارها با کیفیت عالی و در مدت زمان کمتری انجام می گیرد.

این امر در بخش تولید انواع میوه و سبزی خشک به عنوان محصولاتی که از گذشته تا به امروز به صورت سنتی و با استفاده از شیوه های طبیعی نظیر نور آفتاب و سایه خشک می شدند نیز تحولات زیادی ایجاد نموده است.

افزایش کیفیت محصول، نیاز به فضای کمتر برای خشک کردن، کاهش مدت زمان خشک کردن، عدم محدودیت فصلی برای خشک کردن و توسعه ی تولید و به دنبال آن توسعه ی فروش و حتی صادرات از جمله فوایدی است که استفاده از این دستگاه ها ایجاد نموده است.

یکی دیگر از مزیت هایی که این شیوه ایجاد نموده؛ تنوع بالا به همراه کیفیت قابل قبول است و محصولاتی که تا دیروز خشک کردن آن یا معمول نبوده و یا در سطحی کوچک انجام می شده، امروزه با بهترین کیفیت و در حجم بالایی تولید می شود.

1

  1. سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و ادمین گرامی در ابتدا تشکر از این مجموعه بی نظیر که بهترین محصولات را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهند. ما میتوانیم با خرید از این سایت ها از کالای ایرانی حمایت کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما