Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 320 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت روز دستگاه خشک کن میوه در ایران - لاوینسا

قیمت روز دستگاه خشک کن میوه در ایران

قیمت روز دستگاه خشک کن میوه در ایران بر چه مبنایی محاسبه می شود؟ کیفیت دستگاه، اندازه و حجم و نوع انرژی مصرفی از جمله ی این موارد هستند که هر خریدار با در نظر گرفتن شرایط خود می تواند انواع مختلف موجود در بازار را سفارش دهد.

قیمت دستگاه خشک کن میوه در ایران

امروزه انواع دستگاه های صنعتی نقش مهمی در بهبود و ارتقای انواع فعالیت های اقتصادی نموده اند.

این موضوع در خصوص خشک کردن انواع میوه و سبزی نیز اتفاق افتاده و بنابراین ایران نیز مانند بسیاری از کشورها از این تحولات بهره مند بوده است.

اما بحث قیمت این دستگاه های از جمله اولین سؤالاتی هستند که هر مشتری راجع به آن نیازمند اطلاعات است.

طبیعتاً ماننده هر دستگاه صنعتی دیگری قیمت دستگاه چیپس میوه تابع فاکتورهای مختلفی است.

نوع برند، ظرفیت دستگاه، میزان حجمی از میوه که در هر بارگیری می توان داخل دستگاه قرار داد و البته اندازه ی دستگاه از جمله ی این عوامل هستند.

همچنین طبیعی است که در مورد قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم با انواع تازه و کار نکرده ی آن ها متفاوت باشد.

سفارش انواع دستگاه خشک کن صنعتی

همان گونه که قبلاً اشاره شد، دستگاه های خشک کن در انواع و ظرفیت های مختلفی تولید می شوند.

و هم اکنون شرکت ها و تولید کننده های بسیاری در زمینه ی ساخت دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات فعالیت می کنند.

البته برخی از از این تولیدات نیز می تواند به صورت سفارشی ساخته شود؛ نوع مصرف مشتری، ظرفیت مورد انتظار وی و گزینه هایی مختلفی که یک خریدار دستگاه مد نظر دارد ممکن است در نمونه های ساخته شده در حد ایده آل مشتری نباشد و بنابراین امکان ساخت سفارشی آن نیز وجود خواهد داشت. برخی از افراد خوش فکر و فعال نیز توانسته اند دستگاه هایی با قابلیت های بسیار مناسب و ایده آل و البته با هزینه های کمتر اقدام به تولید دستگاه نمایند.

معتبرترین برند خشک کن خانگی

در خصوص دستگاه های خشک کن نیز همچون سایر دستگاه های صنعتی، تولید و ساخت در انواع خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی انجام می شود.

طبیعتاً شرکت ها و برندهای مختلفی در این خصوص فعالیت می کنند که هر کدام قیمت و کیفیت مربوط به خود را دارند.

به عنوان مثال نوع انرژِی مصرفی دستگاه می تواند در قیمت گذاری تأثیر گذار باشد.

بدیهی است که دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی با ارقام دیگر در یک سطح قیمتی نخواهند بود.

به طور کلی در خصوص خشک کن های خانگی برند هایی همچون، کیپ، متئو، بلانزو، فلر، گاسونیک و پارس خزر وجود دارند. اما این که معتبرترین برند کدام است، نیازمند بررسی و تحقیق در خصوص کیفیت و قیمت متناسب با کارآیی دستگاه ها و موارد دیگر خواهد بود.

قیمت فروش دستگاه خشک کن میوه

امروزه در بازار انواع مختلفی از خشک کن ها در ظرفیت ها و کیفیت های متنوع و با برندهای گوناگون عرضه می شود.

قاعدتاً هر برند، در خصوص فروش دستگاه خشک کن میوه معیارهای کیفی و کمی مختلفی را برای قیمت گذاری ارائه می نماید.

اما وجود ارقام مختلف خشک کن میوه و سبزی این امکان را به مشتریان می دهد تا با در نظر گرفتن گزینه های مختلف اقتصادی و چشم اندازی که برای تولید و فروش میوه خشک در نظر گرفته اند، بهترین مورد را انتخاب نمایند. از نظر رده بندی نیز خشک کن ها در حالت کلی در سه نوع خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی قیمت گذاری می شوند.

لیست قیمت دستگاه خشک کن میوه نیمه صنعتی

همان طور که می دانید در فرآیند خشک کردن میوه جات در کارگاه ها و کارخانه های تولیدی، استفاده از دستگاه های خشک کن صنعتی امری رایج و متداول است.

اما علاوه بر این دستگاه ها و تجهیزات دیگری نیز برای افزایش سرعت و کیفیت کار، ساخته و ارائه می شوند.

دستگاه اسلایسر، پوست کن، شستشو و خرد کردن از جمله گزینه هایی هستند که برای حرفه ای تر کردن یک کارگاه یا کارخانه ی میوه خشک کنی پیشنهاد می گردد.

در خصوص کارآیی نیز این دستگاه ها می توانند به صورت کاملاً صنعتی و اتوماتیک و یا نیمه صنعتی تولید و عرضه شوند.

اما قیمت گذاری دستگاه ها چگونه انجام می شود؟

قاعدتاً بحث کیفیت، ظرفیت تولید، صنعتی یا نیمه صنعتی بودن دستگاه، نوع انرژی مصرفی و گزینه هایی از این دست، هر کدام موجب نرخ گذاری متفاوتی در لیست قیمت دستگاه های خشک کن می گردد. به عنوان مثال دستگاه خشک کن میوه مایکروویو در مقایسه با ارقامی چون کابینتی و یا خورشیدی نرخ متفاوتی خواهد داشت.

کارآفرینی با دستگاه میوه خشک کن در خانه

آیا با خشک کردن میوه در منزل نیز می توان درآمد مناسبی به دست آورد؟

این سؤالی است که برخی از افراد برای شروع به  این حرفه مطرح می کنند.

در پاسخ باید به این نکته توجه کرد که صرف تولید میوه خشک هر چند با هزینه های اندک و خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات در نوع خانگی، کافی نیست و باید در خصوص فروش این محصول برنامه ریزی انجام داد.

شناخت بازارهای هدف و بازاریابی و تبلیغات از جمله مواردی است که بهتر است حتی قبل از شروع به تهیه دستگاه میوه خشک کن و شروع به کار انجام گیرد. به عنوان مثال با مراجعه به آجیل فروشی ها، عطاری ها و کارگاه های شیرینی پزی ها می توان اطلاعات مناسبی در خصوص میزان مصرف و کیفیت و قیمت انواع میوه خشک مورد نیاز این مشتریان به دست آورده و با اطلاعات بیشتری شروع به کار کرد.

راهنمای خرید میوه خشک کن و پر فروش ترین میوه خشک کن ها در ایران

میوه خشک کن ها در انواع و اندازه های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند؛ از میوه خشک کن های انجمادی تا کابینتی و خورشیدی، همه جزء ارقامی هستند که توسط شرکت های مختلف طراحی و تولید می گردند.

کاملاً واضح است که دستگاه خشک کن میوه باکیفیت در مقایسه با دستگاه خشک کن میوه ارزان قیمت در یک سطح کیفی و قیمتی نمی باشند و هر کدام باید متناسب با بازار هدف خود به فروش رسد.

اما در بازار ایران کدام یک از دستگاه های مذکور بیشتر استقبال می شود؟

به نظر می رسد متداول ترین نوع خشک کنی که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه های کابینتی باشند.

البته این دستگاه های نیز خود در ظرفیت های مختلفی چون تک کابین و دو کابین ساخته می شود. در هر صورت قبل از اقدام به خرید هر دستگاهی نیاز است تا راهنمایی های لازم در خصوص تولید میوه خشک از کارشناس فروش دستگاه دریافت شود.

بهترین دستگاه میوه خشک کن صنعتی ایرانی

در فرآیند تولید میوه خشک به صورت صنعتی و در دستگاه، علاوه بر بحث مرغوبیت میوه، ارتباط مستقیمی بین کیفیت میوه خشک با  کیفیت و کارآیی دستگاه میوه خشک کن نهایی وجود دارد.

اما در مورد دستگاه ها، کدام انواع بهترین گزینه ها هستند و میوه خشک را با باید با چه نوعی از دستگاه های خشک نمود؟

شاید بتوان گفت در میان انواع دستگاه های موجود، دستگاه های خشک کن به روش انجمادی بهترین انتخاب باشند؛ اما قیمت بالای این انواع نیز چیزی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت.

خوشبختانه نکته ی مهمی دیگری در بحث درجه مرغوبیت میوه خشک کن مهم است و آن نحوه ی کار با دستگاه است.

بر این اساس در ایران دستگاه های کابینتی کاربرد گسترده ای دارند و با داشتن قیمت مناسب و از طرفی امکان تولید میوه خشک های باکیفیت و مرغوب، از خرید و فروش بالایی برخوردار هستند. البته در مورد بهترین مارک دستگاه میوه خشک کن صنعتی در انواع کابینتی نیز بایستی تحقیقات کافی صورت گیرد تا از کارآیی دستگاه اطمینان کافی حاصل شود.

تولید انواع میوه خشک کن در ایران

در کشورهای مختلف دنیا انواع دستگاه های میوه و سبزی خشک کن تولید می شود و خوشبختانه ایران نیز از این فرآوری بی بهره نبوده و در تولید دستگاه های مختلف توانمند است.

از دستگاه های خشک کن خانگی گرفته تا دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی.

البته دستگاه ها از نظر نحوه ی ساخت نیز در ارقام مختلفی تقسیم بندی می شوند.

  • دستگاه خشک کن انجمادی
  • دستگاه خشک کن کابینتی
  • دستگاه خشک کن مایکرویو
  • دستگاه خشک کن خورشیدی

از جمله دستگاه هایی هستند که می توان به آن ها اشاره نمود.

بدیهی است که در بحث قیمت گذاری نیز قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی با انواع صنعتی آن متفاوت بوده و هر کدام نیز دارای ظرفیت، کیفیت و مدل های مختلفی می باشند.

بازار فروش دستگاه خشک کن میوه در تهران

تهران به عنوان مهمترین کلان شهر کشور، از موقعیت بسیار خوبی در زمینه ی خرید و فروش انواع میوه و سبزیجات برخوردار است.

در کنار این مسئله ساخت و تولید انواع دستگاه خشک کن در تهران این امکان را فراهم آورده تا قابلیت بالایی برای خشک کردن میوه در این شهر وجود داشته باشد.

ضمن آن که بازار بسیار خوبی نیز در خصوص ارائه ی انواع مدل ها و نرخ های دستگاه از جمله  قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی محسوب می شود. البته با فعالیت قابل توجهی که شرکت های تولید کننده ی دستگاه در سطح فضای مجازی نموده اند، امکان خرید و فروش دستگاه در شهرهای دیگر نیز فراهم آمده و می توان انواع دستگاه خشک کن میوه اصفهان، مشهد، کرج و یا دیگر موارد را مورد بررسی قرار داده و با آگاهی بیشتری دستگاه مورد نظر را خریداری نمود.

فروش ویژه دستگاه خشک کن میوه توسط مراکز فروش

مانند بسیاری از محصولات صنعتی، انواع دستگاه خشک کن نیز در اندازه ها و مدل های مختلفی ساخته و تولید می شوند و نحوه ساخت دستگاه خشک کن میوه بر اساس کارآیی و محل استفاده ی آن ها متفاوت می باشد.

به عنوان مثال دستگاه های خشک کن علاوه بر ابعاد صنعتی برای مصارف خانگی نیز تولید می گردند و به راحتی می توان قبل از خرید، قیمت دستگاه خشک کن میوه کوچک و خانگی و اطلاعات دیگر را، از طریق سایت های اینترنتی استعلام گرفت. در هر صورت بسته به نوع کار می توان مدل ها و اندازه های مختلفی از دستگاه های خشک کن را در مراکز فروش این محصولات مشاهده و سفارش داد.

رویکردی جدید در تولید دستگاه خشک کن میوه در ایران

امروزه تولید انواع دستگاه خشک کن، تحولی عظیم در خشک کردن انواع میوه و سبزی به وجود آورده و در کشور های مختلف جهان، خشک کردن با کیفیتی بالاتر از گذشته انجام می گیرد.

این رویکرد در ایران به عنوان کشوری که جزء پیشگامان تولید خشکبار و میوه خشک به روش سنتی محسوب می شود نیز، باعث تغییرات قابل توجهی به لحاظ افزایش کیفیت، حجم تولید و در نتیجه صادرات بیشتر شده است.

اما انواع متفاوتی از دستگاه با کیفیت ها و در نتیجه قیمت های مختلف عرضه می شود.

همچنین برای تولید در سطح کوچک نیز این دستگاه ها به فروش می رسند؛ ارائه قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی از جمله ی این موارد است.

اما علاوه بر دستگاه های متداول، برخی از تولید کنندگان با نوآوری و خلاقیت اقدام به دستگاه های ویژه ای کرده اند که موجب افزایش کیفیت محصول نهایی می گردد. به عنوان مثال طراحی دستگاه به گونه ای انجام گرفته که استفاده از هر گونه افزودنی و نگهدارنده که برای تثبیت رنگ میوه خشک انجام می گیرد حذف شده و محصول نهایی، میوه خشکی سالم و طبیعی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما