Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 411 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت عرضه مستقیم میوه خشک وارداتی حبه و دمنوشی - لاوینسا

شرکت عرضه مستقیم میوه خشک وارداتی حبه و دمنوشی

عرضه مستقیم و بدور از حضور واسطه ها و دلالان بازار میوه خشک موجب می شود تا علاوه بر این که مشتریان به بهترین محصولات وارداتی حبه و ایرانی برای مصارف آجیلی و دمنوشی دست پیدا کنند، شرکت های پخش کننده نیز تعداد معاملات بیشتری را با شرایطی بهتر و ایده ال تجربه نمایند.

قیمت میوه خشک وارداتی حبه ویژه میکس

واردات در بسیاری از کشورهای دنیا به منظور تأمین برخی از کالاها امری فراگیر است و این موضوع در کشور ما نیز در حوزه های مختلف اقتصادی و تجاری جریان دارد.

قطعاً واردات زمانی می تواند مفید باشد که یک کالا یا حتی خدمت خاص در کشور موجود نباشد و بنابراین واردات میوه خشک به عنوان محصولی که در داخل کشور تولیدد می گردد از این موضوع مستثنی نمی باشد.

اما باید توجه داشت چه محصولاتی از میوه خشک وارد کشور می شود؟

در حال حاضر میوه خشک های وارداتی به کشور ایران شامل انواع میوه خشک تایلندی و محصولاتی از قبیل کرنبری و بلوبری است که در کشور ما به آن شکل یا تولید نمی شود و یا به صورت محدود تولید می گردد.

بنابراین ااین رویه تا زمانی که به بازار میوه خشک ایرانی صدمه نزده مفید خواهد بود و البته باید مدیریت کافی در این زمینه صورت بگیرد.

در خصوص قیمت های این محصولات که به صورت ساده و میوه خشک های تک و یا میکس شد از چند میوه عرضه می شود نیز نرخ های فروش متفاوتی بسته به نوع کالا وجود دارد که امروزه از طریق ارتباط با کارشناس فروش اینترنتی به راحتی در دسترس قرار می گیرد.

فروش باکیفیت ترین میوه خشک حبه ای

اما شرکت های بازرگانی و اشخاصی که تحت عنوان وارد کننده میوه خشک فعالیت می کنند کیفیت ها و ارقام متنوعی از انواع میوه خشک خارجی را وارد کشور می کنند.

به عنوان مثال زنجبیل حبه درصد بالایی از فروش میوه خشک استوایی را به خود اختصاص داده که در کیفیت ها و اشکال مختلفی وجود دارد؛ زنجبیل معمولی، شکری، پودری و حتی در مورد شکل نیز به شکل حبه ای ریز، حبه ای درشت و اسلایس وارد می شوند و البته حتی بار یک وارد کننده ی خاص در هر پارت از موارد بیان شده ممکن است به لحاظ تیرگی یا روشن بودن زنجبیل نیز متفاوت باشد.

فروش انواع میوه خشک حجم خوبی از معاملات بازار آجیل را در بر می گیرد و بنابراین افرادی که برنامه ریزی های خوبی برای عرضه ی انواع ایرانی و خارجی دارند معاملات خوبی نیز تجربه می کنند.

این امر با توجه به توسعه ی فعالیت هایی همچون تولید و توزیع انواع دمنوش ها و استفاده از انواع پودر میوه خشک مانند گوجه و پیاز خشک اهمیت بیشتری پیدا می کند.

تأمین انواع میوه خشک ایرانی و خارجی

امروزه تعداد قابل توجهی از تولید کنندگان میوه خشک در سراسر کشور فعالیت می کنند و همین عامل باعث شده تا بحث تأمین میوه خشک امری راحت و در دسترس باشد؛ به ویژه آن که از طریق سایت های گوناگون و شبکه های مختلف مجازی به راحتی می توانند محصول خود را به صورت مستقیم و بدون محدودیت زمانی یا مکانی عرضه کنند.

در بحث میوه خشک حبه ای خارجی و وارداتی نیز در بحث تأمین هر چند در حال حاضر محدودیت هایی اعمال شده، با این حال امکان سفارش اینترنتی و بدون دردسر آن برای خریداران و پخش کنندگان عمده وجود دارد.

واضح است که با توجه به همین امکان دسترسی به تأمین کنندگان و تولید کنندگان میوه خشک، شرایط برای بررسی تفاوت های کیفی، کمی، توانایی در تأمین حجم بالا، تنوع محصولات و مواردی از این قبیل نیز مهیا شده و همین امر معاملات چیپس میوه خشک را راحت تر کرده است.

پخش نارگیل حبه تایلندی

نارگیل میوه ای استوایی است که جزء میوه های وارداتی به کشور محسوب شده و مصارف مختلفی در صنایع غذایی و حتی دارویی دارد و با شروع به کار تولید و واردات میوه خشک به صورت خشک شده و برای مصارف آجیلی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

البته در بحث میوه خشک استوایی وارداتی تنها نارگیل حبه وارد نشده و محصولات متنوعی همچون پاپایا، طالبی، انبه و موارد دیگر را می توان در بازار مشاهده کرد.

در لیست قیمت میوه خشک، نارگیل از جمله مواردی است که قیمت بالایی دارد چه در ارقام وارداتی آن و چه مواردی که در ایران اسلایس  خشک می شوند.

نارگیل خشکی که در ایران تولید می شود هم به صورت با پوست و هم بدون پوست تولید می شود و در نوع تایلندی آن حبه ای شکل است.

اما در خصوص نحوه ی عرضه و پخش نارگیل خشک حبه و اسلایس شده علاوه بر عرضه به شکل ساده، مخلوط و میکس شده ی ان با میوه خشک های ایرانی و یا تایلندی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع آجیل میوه خشک وارداتی

میوه خشک را با نام آجیل میوه خشک و چیپس میوه خشک می شناسند و ارقام مختلفی از اقلام ایرانی و وارداتی در بازار عرضه می شود.

در مورد میوه خشک های وارداتی علاوه بر میوه حبه های استوایی مواردی مانند آجیل هندی و آجیل مالزی یا ژاپنی نیز بازار خود را در فروشگاه ها پیدا کرده است.

آجیل ها و میوه خشک های خارجی

میوه خشک و خشکبار وارداتی شامل موارد متنوع و متفاوتی هستند که خوشبختنه مشتریان خیلی خوبی هم دارند و در زیر به برخی از انواع آن اشاره شده است:

 • زنجبیل
 • پاپایا
 • انبه
 • طالبی
 • پوملو
 • آناناس در انواع مختلف
 • چیپس میگو
 • آجیل مالزی
 • آجیل هندی
 • رایس کراکر
 • تمبر هندی
 • بلوبری
 • کرنبری
 • گوجی بری

این محصولات به صورت بسته بندی های فله در اوزانی چون ۵، ۱۰ و ۲۰ کیلویی وارد کشور شده و فله ای یا بسته بندی شده به بازار عرضه می شوند.

تجارت میوه خشک استوایی و دیگر اقلام وارداتی، کسب و کار پر رونقی در سال های اخیر ایجاد کرده است اما قطعاً با صادرات میوه خشک ایرانی و عرضه محصولات تولید شده در داخل کشور می توان سود قابل توجهی به دست خواهد آمد.

خط تولید میوه و سبزیجات خشک

در صورتی که در مورد بازار فروش میوه خشک در حوزه ی داخلی و خارجی تحقیقات کافی صورت گرفته باشد و در خصوص امکان عرضه ی محصولات، مشتریان بالقوه ی خوبی داشته باشیم، می توانیم خط تولید میوه خشک را راه اندازی کنیم و حتی در بحث خشک کردن انواع صیفی و سبزیجات خشک نیز وارد شویم.

برای شروع این کار چه گزینه هایی نیاز است؟

 • مکان مناسب
 • دستگاه های صنعتی
 • نیروی کار

در بحث دستگاه های صنعتی برای تولید میوه خشک موارد مختلفی طراحی و تولید شده است:

 • دستگاه شستشو
 • دستگاه پوست کن
 • دستگاه  هسته گیر
 • دستگاه اسلایسر
 • دستگاه خشک کن
 • دستگاه بسته بندی

حال با توجه به میزان سرمایه ای که هر فرد برای این کار در نظر گرفته و حجمی که قصد تولید دارد و البته بازار هدفی که در نظر گرفته است، می تواند در مورد انتخاب هر کدام از موارد بیان شده برنامه ریزی نماید.

صادرات میوه خشک مرغوب اسلایس

اما اگر به درستی با جوانب کار تولید و فروش میوه خشک آشنا باشیم، ورود به حوزه ی تجارت خارجی میوه خشک و صادرات آن با شرایطی بهتر و البته سود فوق العاده ای همراه خواهد بود.

در حال حاضر کشورهای زیادی در جهان هستند که تمایل به استفاده از میوه خشک های اسلایس خشک شده در ایران دارند و همچنان که سابقه ی درخشانی در صادرات خشکبار داشته ایم و طعم و کیفیت این محصولات مشتریان خوبی در بازارهای جهانی داشته است؛ این شرایط برای انواع میوه خشک صنعتی نیز وجود دارد و البته صادرات موفقی که تا کنون انجام شده مؤید این ادعاست.

مهمترین نکته ای که قبل از شروع به کار مورد نیاز است بازار سنجی درست از کشور هدف است؛ امری که در بازار داخلی نیز با حساسیت کمتری وجود دارد.

محصولات از حیث نوع میوه خشک، بسته بندی ها، ارگانیک یا معمولی بودن، اسلایس یا حبه بودن میوه خشک و مواردی از این قبیل نیازمند بررسی بوده و بایستی متناسب با هر کشور به صورت خاص انتخاب گردد.

فروشنده پاپایا خشک حبه ای

پاپایا خشک حبه ای محصولی عالی برای ارائه به خریداران میوه خشک های وارداتی و استوایی است؛ محصولی که هم در ترکیب آجیلی و چند میوه ای قابل عرضه است و هم می تواند به صورت بسته بندی یا فله به صورت تک محصولی فروخته شود.

این محصول اگر چه بیشتر به شکل  حبه ای معروف است و مانند سایر ارقام میوه خشک تایلندی وارداتی شکل است؛ اما جالب است بدانید پاپایا اسلایس و رشته ای دو نوع دیگر از خشک شده ی این میوه خشک هستند.

و همچنین علاوه بر این که به صورت خشک شده ی طبیعی ارائه می شود، نوع قرمز آن نیز تولید و به فروش می رسد.

اما فروشنده ی این محصولات بایستی چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند بازار بیشتری را از آن خود کرده و مشتریان بیشتری داشته باشد؟

بدون شک توانمندی مشتری در زمینه ی شناخت محصول، شرایط نگهداری آن، میزان ماندگاری، طبیعی یا دارای مواد افزودنی بودن آن به طور کلی مشخصات محصول می تواند موجب اعتماد سازی بیشتری برای فروش راحت تر گردد.

از طرف دیگر بحث ارتباطی که بین فروشنده و مشتری شکل می گیرد به لحاظ نحوه ی رفتار و اخلاق نیز تأثیر زیادی در جذب یا دفع مشتری برای خرید خواهد داشت.

لیست قیمت میوه خشک تایلندی حبه ای

آب و هوای گرمسیری تایلندی و خاک حاصلخیز آن، این کشور را مستعد رشد و پرورش انواع میوه ها از جمله پاپایا، موز، انبه، آناناس و نارگیل کرده است؛ محصولاتی که خرید تازه و خشک کرده ی آن کار سختی نیست؛ به ویژه آن که فروشگاه های آنلاین و اینترنتی کار خرید را حتی برای افرادی که این محصولات را در بازار شهر محل سکونت خود نمی یابند، راحت کرد است.

البته شکی نیست که این که از چه مکان و روشی برای خرید و سفارش میوه خشک استوایی استفاده می کنید، قیمت ها متفاوت است و این امر حتی در کیفیت محصولات نیز نمود پیدا می کند.

واضح است که بهترین بستر ها برای خرید، در سفارش مستقیم و بدون واسطه ی این محصولات است؛ این روش برای خریداران و پخش کنندگان عمده تفاوت های بسیار قابل ملاحظه ای در مقایسه با خرید های واسطه های ایجاد می نماید.

و به روز ترین و آسان ترین شیوه برای دسترسی به این قابلیت، استفاده از فروش اینترنتی و ارتباط با کارشناسان فروش این بستر می باشد.

فروش دستگاه خشک کن میوه

باازار فروش مناسب میوه خشک، در سال های اخیر افراد بسیاری را ترغیب به شروع به کار در این حوزه کرده است؛ به ویژه افرادی که به نوعی امکان خرید آسان و با قیمت ها و کیفیت های مناسب انواع میوه و صیفی جات و حتی سبزیجات را دارند.

باغداران، افرادی که در بازار میوه و تره بار فعالیت می کنند و یا افرادی که قصد شروع یک کار خانگی را دارند، از جمله مثال هایی است که در این رابطه وجود دارد.

اما نباید فراموش کرد که نکته ی مهم و عمده در هر بخش تولیدی، بحث فروش است و بنابراین زمانی که یک شخص قصد راه اندازی یک کارگاه میوه خشک کنی را دارد بایستی در بحث فروش محصول تولیدی خود نیز مطمئن باشد.

پیشنهاد ما برای این افراد و به صورتی که خرید تضمینی میوه خشک برایشان ایجاد شود، سفارش دستگاه خشک کن به ماست.

که علاوه بر ارائه ی قیمت های مناسب، محصول تولید شده را نیز خریداری می کنیم؛ البته واضح است که باید کیفیت میوه خشک و نحوه ی خشک کردن آن نیز مورد تأیید باشد.

پخش عمده آناناس خشک حبه و حلقه ای

آناناس میوه ای با شکلی خاص و زیباست که از مناطق گرمسیری و استوایی وارد کشور می شود و نه تنها در بازار میوه و تره بار که برای مصارف فرآوری نیز کاربردهای بسیاری دارد.

نوع دیگری از واردات این محصول را می توان به شکل خشک شده و در مدل هایی حلقه، اسلایس و حبه ای یافت؛ محصولاتی که جزء مهمی از بازار میوه خشک وارداتی را به خود اختصاص داده اند.

این محصول را بسیاری از پخش کنندگان و توزیع کنندگان انواع آجیل میوه خشک به مشتریان خود عرضه می کنند اما یکی از پیشنهادات ویژه ای که می تواند بر میزان خرید این محصول تأثیر مثبتی داشته باشد؛ پیشنهاد مخلوط کردن آن است؛ مخلوط هایی از میوه خشک های حبه ای.

اما قطعاً انتخاب نوع میوه ها برای مخلوط کردن امری مهم است و باید طعم ها را به گونه ای انتخاب کرد که طعم نهایی خوشایند و خوشمزه باشد و مشتری از مصرف آن احساس خوبی داشته باشد.

انبه، طالبی و پاپایا و حتی زرد آلو خشک مواردی هستند که برای مخلوط کردن با آناناس خشک پیشنهادات مناسبی می باشند چرا که طعمی شیرین و لذت بخش از میوه خشک های استوایی برای مشتری ایجاد می کند.

بازار آجیل میوه خشک صنعتی

بازار مصرف آجیل میوه خشک شرایط ایده آل و البته رو به رشدی را طی می کند؛ اگر چه این شرایط از سال های دور تا کنون نیز با مصرف میوه خشک هایی که به شیوه های سنتی خشک می شده اند وجود داشته و اکنون با امکان تولید صنعتی این محصولات و افزایش کیفیت، حجم تولید و تنوع، رشد چشمگیری پیدا کرده است.

اما چگونه می توان کیفیت فروش و مصرف این محصولات را گسترش داد؟

یکی از پیشنهادات در این باره، توسعه ی تولید محصول به صورت بسته بندی است.

همان طور که در بازار ایران مشاهده می کنیم که بخش قابل توجهی از انواع میوه خشک به صورت فله و بدون استفاده از بسته بندی مناسب ارائه می شوند؛ امری که با در نظر گرفتن آلودگی هایی که رهاورد صنعت و مدرنیته است، نیازمند توجه بیشتری است.

از دیگر سو استفاده از یک بسته بندی مناسب و جذاب تأثیر زیادی در بحث ایجاد انگیزه و اشتیاق در مشتری خواهد داشت.

تولید محصولات جدید و سالم، ارتقای کیفیت محصولات، توسعه ی استفاده های فرآوری از میوه خشک از دیگر مواردی است که برای توسعه ی فروش و مصرف این محصولات پیشنهاد می شود.

3

 1. سلام و خسته نباشید. چقدر خوب تمامی میوه های خشک رو در سایت شما میتونیم خریداری کنیم و به عنوان دمنوش استفاده کنیم چون بعضی از میوه ها واقعا خاصیت های فراوانی دارند و دمنوش این میوه ها میتونه امراضی که داریم رو برطرف کنه. ممنون از سایت خیلی خوبتون. حتما خریداری از سایت شما خواهم کرد.

 2. خیلی عالی توضیح دادید ولی در مورد دمنوشها چیزی نگفتید میخوام بدونم چه دمنوشهایی دارید و اینکه برای سفارش باید به کجا مراجعه کنم آیا مغازه یا فروشگاهی دارید که بشه حضوری بیاییم؟

 3. خرید این محصول از چند جهت که بررسی کنیم یه انتخاب بسیار مناسبه، از لحاظ کیفیت و بسته بندی که برای هر مشتری مهمه میشه گفت بسیار کیفیت بالایی داره و بسته بندیش عالی و خوبه، ارسالش هم ک مورد دیگه ای که حائز اهمیته، در این مورد هم باید بگم خیلی زود بعد از ثبت سفارش به دستم رسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما