Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 128 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار ساخت و فروش میوه خشک کن صنعتی گازی - لاوینسا

بازار ساخت و فروش میوه خشک کن صنعتی گازی

ساخت و فروش میوه خشک کن صنعتی گازی با توجه به باغ های زیادی که در سطح کشور وجود دارد، توانسته رونق بسیار خوبی برای تولید و بازار فروش میوه خشک با سود بالا ایجاد کند و از دور ریز و هدر رفت بسیاری از میوه های تازه جلوگیری نماید.

تولید هسته گیر تک نازل و سه نازل برقی

در دنیای امروز، صنعت خدمات بسیار زیادی به بخش های مختلف تولیدی و اقتصادی نموده و تصور زندگی بدون توجه به ماشین آلات و دستگاه های صنعتی غیر ممکن است.

این امر در بحث خشک کردن انواع میوه جات نیز نمود بسیار خوبی داشته و امروزه مقادیر بالایی از محصولاتی که تا دیروز به روش های سنتی تولید می شدند، شیوه های تولید صنعتی را تجربه می کنند.

اما در حوزه ی میوه خشک، تجهیزات صنعتی خشک کن اقلام مختلفی را در بر می گیرند که دستگاه های شستشو و هسته گیر از آن جمله اند.

هسته گیر ها در دو نوع برقی و دستی گزینه های بسیار خوبی برای سرعت بخشیدن به مراحل هسته گیری محسوب می شوند.

و نوع برقی آن در مدل هایی همچون تک نازل و سه نازل تولید و عرضه می گردد.

فروش دستگاه شستشو دست دوم

اما دستگاه های شستشو به عنوان یکی از مهترین ماشین آلاتی هستند که به ویژه در کارخانه های بزرگ صنعتی استفاده شده و نقش بسیار مهمی در افزایش کیفیت و بهبود سرعت شستشو ایفا می کنند.

البته بسته به ظرفیت های مختلف، قیمت های متفاوتی برای این دستگاه ها وجود دارد و همچنین دستگاه شستشو دست دوم نیز برای انجام کار به صورت صنعتی و با کمترین سرمایه گذاری، گزینه ی خوبی محسوب می شود.

در واقع مناسب بودن قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم و سایر تجهیزات همچون شستشو، برای تعداد بیشتری از افراد علاقمند به این حرفه شرایط تولید را فراهم می کند.

مدل هایی همچون تک وان، سه وان و پنج وان از انواع ماشین آلات مورد استفاده در بخش های مختلف برای شستشو میوه و سبزی به شمار می آیند.

دستگاه میوه خشک کن گازی

امروزه در بخش های مختلف صنعتی، شاهد ساخت دستگاه ها در مدل ها و انواع مختلفی هستیم و این امر در ساخت دستگاه های خشک کن نیز وجود دارد.

در ایران نیز خوشبختانه این صنعت رشد بسیار خوبی داشته و امروزه شرکت های مختلفی در این حوزه فعالیت می نمایند.

اما یکی از به صرفه ترین گزینه هایی که در بازار ایران هم به لحاظ مصرف انرژی و هم قیمت تمام شده مناسب است، مدل های کابینتی یا کابینتی هستند که با مصرف انرژی در دسترس و ارزان گاز، شرایط کار را برای بسیاری از افراد در نقاط مختلف فراهم نموده اند.

این دستگاه ها همچون دستگاه اسلایسر میوه، پوست کن و سایر تجهیزات در ظرفیت های کارگاهی و کارخانه ای و حتی خانه ای تولید می شوند و هر شخص با توجه به توان تولید و البته مهمتر از آن قدرت فروش خود می تواند، سرمایه های مختلفی را برای ورود به این حرفه در نظر بگیرد.

خط تولید میوه خشک اسلایس صنعتی ممتاز

متأسفانه و با وجود توان بالای کشور در تولید انواع میوه جات با کیفیت بالا در نقاط مختلف کشور، همه ساله بخش قابل توجهی از این محصولات، دور ریخته می شود. در حالیکه با تبدیل آن به میوه های خشک شده می توان ارزش افزوده ی فوق العاده ی ایجاد نمود.

اما برای این که بتوانیم خط تولید میوه خشک اسلایس صنعتی را راه اندازی نماییم نیاز به چه موارد و پیش نیازهایی داریم؟

بدون شک مواردی همچون مجوز، مکان مناسب، ماشین آلات، انرژِی گاز و برق و همچون نیروی انسانی برای این کار مورد نیاز هستند و هر شخص بسته به شرایط خود می تواند گزینه های متناسب را انتخاب نماید.

در بحث دستگاه ها هر چه بتوان از تجهیزات با کیفیت تر و با کارایی مناسب تر استفاده کرد، هم در هزینه های تولید صرفه جویی می شود و هم این که سرعت و کیفیت تولید بیشتر خواهد شد.

البته در بعضی از موارد خرید تجهیزات دست دوم نیز می تواند نیازهای ما را مرتفع نماید؛ به عنوان مثال اسلایسر میوه دست دوم به عنوان یکی از دستگاه های ضروری در این کار می توان ضمن تأمین نیاز ما برای تولید محصولی ممتاز، هزینه های راه اندازی یک خط  را کاهش دهد.

1

  1. با سلام و خسته نباشید. در ایران دستگا ههای مختلف خشکن در مدل های مختلف ساخته می شود و این صنعت رشد خوبی داشته که از میان این دستگاههای مدل کابینتی یا کابینی به صرفه تر است چون انرژی کم مصرف می کند و قیمت مناسبتری نسبت به بقیه دارد. با تشکر از اطلاعات مفیدی که در اخیار ما قرار می دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما