Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 391 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی پرقدرت - لاوینسا

خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی پرقدرت

میوه خشک کن صنعتی پرقدرت توسط شرکت های مختلفی تولید و در بازار عرضه می شود که همین عامل باعث شده دست مشتری برای خرید دستگاه باز بوده و بتواند با توجه به نیازهای خود و ویژگی ها و قابلیت هایی که هر برند ارائه داده است، مورد مناسبی را برگزیند. این امر با وجود اینترنت و شرایطی که برای تحقیق بیشتر فراهم آورده در مدت زمان کمتر و با دقت بیشتری همراه شده است.

قیمت بازار فروش دستگاه های صنعتی خشک کن

سؤالی که بسیاری از مشتریان در ابتدای شروع کار به دنبال پاسخی مناسب برای آن هستند، قیمت محصولات است؛ اما باید دید آیا پاسخ به این سؤال بهترین راهنما برای مشتری است یا یک مشاور دلسوز و متخصص ابتدا نیازهای مشتری را بررسی می کند؟

قیمت دستگاه چیپس میوه در ابعاد صنعتی یا خانگی نیز یکی از همان سؤال های پرتکراری است که توسط خریداران بیان می شود در حالی که باید ابتدا کارایی و انتظاری که مشتری از دستگاه دارد مشخص شود.

در این صورت حتی ممکن است پیشنهاد یک دستگاه کارکرده نیز برای مشتری مناسب باشد و با در نظر گرفتن نوع کسب و کار و انتظاری که مشتری از دستگاه دارد همین گزینه بتواند نیازهای وی را برطرف کرده و بنابراین قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم برای یک مشتری عالی باشد.

اما در مقابل اگر مشتری به دنبال دستگاهی با بهترین شرایط کارکرد به لحاظ میزان مصرف انرژی، جنس بدنه و مقاومت آن، تجهیزات دستگاه، میزان ورودی محصول در هر بار، تعداد دفعات استفاده در روز و در نهایت کیفیت محصول نهایی و حجم آن مورد توجه باشد، قطعاً کیفیت ها و ظرفیت های بالاتر و در نتیجه قیمت بالاتری نیز پیشنهاد خواهد شد.

اولین بازار فروش دستگاه های صنعتی

دستگاه های صنعتی امروزه جایگاه بسیار ویژه ای در تولید و راه اندازی کسب و کارهای مختلف دارند و شاید بتوان گفت اولین بازاری که برای فروش این محصولات وجود دارد کارخانجات و کارگاه های تولیدی است.

و البته با تولید دستگاه در حجم های خانگی و کوچک، امروزه معادل های بسیاری را در مصارف خانگی مشاهده می کنیم.

این امر در مورد دستگاه های خشک کن نیز وجود دارد و در کنار تولید میوه خشک کن صنعتی، انواع کم حجمی و کم ظرفیتی نیز تولید می شود که امکان استفاد در منازل را نیز فراهم کرده است.

استفاده از دستگاه میوه خشک کن خانگی حتی اگر به دنبال راه اندازی یک کسب و کار هم نباشیم با توجه به موارد بسیار زیادی که در هر خانه برای خشک شدن در طول سال وجود دارد دستگاه مناسبی خواهد بود.

میوه و سبزی هایی که در مدت زمان مشخص به مصرف کامل نرسیده و حتما دور ریز خواهد داشت.

همچنین قارچ، باقالی، پیاز، گوجه و دیگر مواردی که برای استفاده در طول چند ماه در فریزر نگهداری می شوند در حالی که می توانند به صورت خشک شده مورد استفاده شوند گزینه های خوبی برای خشک شدن و استفاده ی سالم تر هستند.

فروش ویژه دستگاه خشک کن در اصفهان

امروزه شرکت های بسیاری در امر تولید دستگاه های صنعتی شروع به کار نموده اند و توانسته اند در کنار انواع نمونه های وارداتی به کشور، جایگاه خوبی در میان مشتریان باز کنند.

یکی از مزیت هایی که می توان برای این شرکت ها عنوان کرد؛ بحث عدم تمرکز آن ها در یک شهر خاص است که باعث شده مشتریان در سراسر کشور بتوانند از نزدیک ترین شهر محل خود خریدشان را انجام دهند.

در مورد انواع ماشین آلات مرتبط با خشک کردن نیز چنین شرایطی وجود دارد و کارخانه های تولید کننده ی این دستگاه ها در شهرهایی همچون کرج، تهران و مشهد مشغول هستند.

دستگاه خشک کن میوه اصفهان نیز یکی دیگر از مثال هایی است که در این باره وجود دارد و زمینه را برای سفارش این محصول برای مشتریان این استان و استان های همجوار فراهم نموده است.

هر چند نکته ای که در خرید و فروش های امروزی بسیار تأثیر گذار بوده و مهم است بحث اینترنت است که موجب شده خریدار هیچ محدودیت مکانی و زمانی بابت سفارش نداشته باشد و به عنوان مثال یک شهروند اصفهانی در کنار اطلاع از قیمت دستگاه سبزی خشک کن در اصفهان، بدون نیاز به پرداخت هزینه های سفر، بتواند شرایط سایر برندها را نیز بررسی کرده و محصولی مناسب خریداری نماید.

بزرگترین کارگاه میوه خشک کنی ایران

همه می دانیم که صنعت و استفاده از ماشین آلات صنعتی سهم بزرگی در پیشبرد کارهای تولیدی و خدماتی در جوانب مختلف داشته و شرایط را برای افزایش کیفیت و کاهش هزینه های تولید مهیا کرده است.

صنعت میوه خشک در ایران نیز چند سالی است قوت گرفته و خشکباری تا دیروز فقط با شیوه های سنتی خشک می شد، امروزه با استفاده از دستگاه های پیشرفته و با قابلیت های بالا خشک و به بازار عرضه می شوند.

این امر شرایط ویژه ای را نیز در بحث تنوع محصول ایجاد کرده و محصولاتی که تا دیروز یا خشک نمی شدند و یا چندان مورد توجه برای خشک شدن نبودند، امروز با ساخت خشک کن صنعتی با کیفیت بالایی خشک شده و از سوی مشتریان مورد استقبال قرار می گیرند.

فعالیت بسیاری از افراد در حوزه ی خشک کردن میوه مؤٍید رشد این صنعت در ایران بوده است؛ اما در مورد بزرگ ترین کارگاه میوه خشک کنی به طور قطع نمی توان نظر داد چرا که ظرفیت های تولید در شهرهای مختلف متفاوت است و تولید هر کارگاه بسته به میزان سرمایه و فروش آن متفاوت می باشد.

راهنمای استفاده از میوه خشک کن صنعتی

اگر چه دستگاه های خشک کن برای خشک کردن انواع میوه و سبزی رایج و متداول هستند  اما جالب است بدانید حتی محصولاتی مانند لواشک نیز با استفاده از این دستگاه ها قابل خشک شدن هستند

دستگاه خشک کن لواشک باتوجه به استقبال بسیار خوبی که از این محصول در بازار می شود، می تواند به کیفیت و تولید در حجم قابل توجه و البته در مدت زمان کمتر کمک شایانی داشته باشد.

به ویژه آن که این محصول با رطوبت بالایی که در ابتدای کار دارد، در محیط آزاد مستعد جذب انواع آلودگی هاست و از حیث کیفیت و سلامت محصول چندان مورد قبول نمی باشد.

نحوه ی استفاده از دستگاه خشک کن لواشک نیز موردی نیست که نیاز به تخصص بالایی داشته باشد و می توان با راهنمایی های که در زمان نصب و راه اندازی ارائه می گردد، روش کار را فرا گرفته و شروع به تولید کرد.

برندهای معروف تولید کننده میوه خشک کن صنعتی

اما برندهای مختلفی در زمینه ی تولید انواع دستگاه ها و ماشین آلاتی که برای شروع به کار تولید میوه خشک مورد نیاز هستند، فعالیت می کنند که قطعاً هر کدام شرایط متفاوتی برای عرضه ی محصولاتشان دارند.

این شرایط بسته به قابلیت و کارایی دستگاه ها به لحاظ میزان حجمی که در هر بار به دستگاه وارد می شود، راندمان، جنس مواد اولیه ی مورد نیاز در تولید و مسائلی مانند نحوه ی کار دستگاه، میزان مصرف انرژِی، عمر مفید دستگاه و و در نهایت قیمت متفاوت است.

قاعدتاً قیمت میوه خشک کن بوش به عنوان یک برند خارجی با ارقام مشابه ایرانی آن با یک عدد در بازار ارائه نمی شود و در مورد مدل های ایرانی نیز برندهای مختلف قیمت های متفاوتی به مشتریان خودد می دهند.

برخی از برندهای تولید کننده میوه خشک

 • گروه صنعتی هدایت
 • زاگرس ماشین
 • کیان هیتر
 • پیشرو صنعت
 • آراد ماشین

کشورهای وارد کننده میوه خشک کن صنعتی

در سال های اخیر پیشرفت های مناسبی در صنایع مختلف تولیدی داشته ایم که صنایع غذایی یکی از مهمترین آن هاست و البته بخش مهمی از این پیشرفت مرهون استفاده از ماشین آلات صنعتی است.

استفاده از دستگاه خشک کن محصولات کشاورزی یکی از گزینه هایی است که در این باره می توان مثال زد؛ از خشک کردن میوه و سبزی گرفته تا قارچ، باقالی، انواع سبزیجات و حتی محصولاتی همچون زعفران.

در پاسخ به این سؤال باید گفت که علی غم این که ایران یکی از کشورهای وارد کننده دستگاه خشک کن است؛ اما قابلیت های بسیار بالایی نیز برای تولید دستگاه خشک کن دارد.

البته ممکن است نحوه ساخت دستگاه خشک کن میوه در ایران با سایر کشورها متفاوت باشد اما همین قابلیت و ظرفیت باعث می شود که مستعد ورود به بازارهای جهانی و صادرات دستگاه ها باشیم که برخی از آن ها در ذیل آمده است.

کشورهای وارد کننده دستگاه خشک کن از ایران

 • ازبکستان
 • تاجیکستان
 • افغانستان
 • پاکستان
 • ترکیه
 • عراق
 • ارمنستان
 • امارات
 • لبنان
 • سوریه
 • اتحادیه اروپا

مزیت های استفاده از میوه خشک کن صنعتی

امروزه بسیاری از کارهایی که تا دیروز به سبک سنتی و بدون استفاده از روش های صنعتی انجام می شد، به بخش تولید صنعتی وارد شده و در این میان خشک کردن انواع میوه و سبزی جزء مهمترین آن هاست.

طرز کار دستگاه میوه خشک کن به گونه ای است که قابلیت خشک کردن انواع میوه در مدت زمان چند ساعت را دارد؛ کاری که در حالت عادی و با روش های قدیمی نیازمند مدت زمان بیشتری برای خشک شدن است که گاه تا چندین روز طول می کشد.

اما بحث زمان تنها یکی از مزیت هایی است که با خرید میوه خشک کن صنعتی می توان تجربه کرد و مواردی همچون گزینه های زیر نیز فواید دیگر استفاده از این محصول را نشان می دهد.

مزیت های دستگاه خشک کن

 • کاهش زمان خشک شدن
 • افزایش کیفیت محصول
 • تنوع تولید میوه خشک شده
 • رعایت بهداشت
 • امکان خشک کردن در تمام طول سال
 • قابلیت خشک کردن در خانه یا کارخانه

معتبرترین بازار فروش میوه خشک کن صنعتی در تهران

شهرهای بزرگ کشور چند سالی است محل عرضه ی انواع میوه خشک در مصارف آجیلی، دمنوشی، رستورانی و مواردی از این قبیل است که در این میان تهران به جهت موقعیت خاص خود به عنوان یکی از بزرگ ترین بازارهای فروش این محصول در کشور محسوب می شود.

کارخانه های بسیاری در حال تولید این محصول در حجم های بالا و برای صادرات به کشورهای مختلف دنیا هستند.

همچنین ساخت دستگاه میوه خشک کن خانگی زمینه ای فراهم کرده تا علاوه بر امکان خشک کردن در حجم های بزرگ و کارخانه ای بسیاری از افراد علاقمند، امکان تولید این محصول در خانه و کارگاه های کوچک را داشته باشند و آن را در بازار به فروش برسانند.

قیمت دستگاه تولید چیپس میوه خانگی مناسب بوده و با خرید آن تعداد افراد زیادی امکان شروع به کار را دارند.

برندهای مختلفی در این بازار به ارائه ی محصولات خود می پردازند که همین عامل سبب شده ز تهران یکی از معتبرترین محل های عرضه و فروش میوه خشک در کشور باشد؛ موژان، تواضع، فروتی و هرایین تنها بخشی از این برندها محسوب می شوند.

فروشندگان معتبر میوه خشک کن صنعتی در کشور

در حال حاضر تعداد کارخانه های بسیاری در نقاط مختلف کشور در بخش ساخت دستگاه های صنعتی فعالیت دارند که حجم قابل توجهی از آن به ساخت دستگاه های خشک کن و تجهیزات مرتبط با خط تولید آن اختصاص یافته است.

بنابراین فروش میوه خشک کن صنعتی توسط شرکت ها و برندهای مختلفی انجام می شود و البته شناخت بهترین آن ها برای انتخاب این محصول در ابتدای شروع به کار امری ضروری است.

اما میزان اعتبار یک شرکت تولیدی یا فروشندگان محصولات را چه مواردی تعیین می کند؟ و به عبارتی معتبرین برندها کدامند؟

آیا به صرف این که قیمت سبزی خشک کن دستی که توسط یک واحد تولیدی ارائه می شود پایین باشد، به معنای بهتر بودن و معتبر بودن آن است؟

واضح است که مشتریان هوشمند امروزی برای خرید یک محصول ابتدا فاکتورهای کیفی آن را بررسی می کنند و البته بحث مشتری مداری و نیز پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز مهم است.

بنابراین در مورد دستگاه های صنعتی نیز قابلیت و کارایی آن قبل از قیمت مورد توجه خواهد بود.

عرضه مستقیم میوه خشک کن صنعتی در ایران

اگر تا دیروز عرضه مستقیم امری محال و یا لااقل با مشکلات بسیاری همراه بود، امروزه با کمک بستری که اینترنت فراهم کرده دلیلی ندارد خرید از واسطه ها و دلالان انجام شود.

این امر در خرید دستگاه های صنعتی نیز به راحتی میسر شده و بسیاری از سایت های اینترنتی امکانی فراهم کرده اند تا مشتریان به صورت بدون واسطه با برندهای تولید کننده ارتباط بگیرند و خرید خود را مستقیم انجام دهند.

این روش مزیت ویژه ای دارد و آن امکان بررسی ماشین آلات و شرایط فروش چندین تولید کننده در مدت زمانی کوتاه و بدون مراجعه ی حضوری است؛ امری که قطعاً می تواند در انتخاب بهترین گزینه و البته با صرف کمترین هزینه تأثیری مثبت داشته باشد.

قیمت دستگاه اسلایسر میوه و بسیاری از تجهیزاتی که برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک یا بزرگ نیاز است در یک سایت اینترنتی قابل مشاهده است و همچنین ویژگی های کیفی محصول نیز قابل بررسی است.

تهیه ارزان ترین میوه خشک کن صنعتی

در میان انواع دستگاه های خشک کن ارقام کابینتی پایین ترین قیمت را دارند و ارزان ترین میوه خشک کن های صنعتی به شمار می آیند.

در مقابل دستگاه های انجمادی قیمت های بسیار بالایی دارند و بیشتر در خارج از کشور برای خشک کردن میوه مورد استفاده قرار می گیرند.

اما در میان دستگاه های کابینتی که خود در انواع مینی تک کابین، تک کابین، دو کابین، سه کابین و همچنین دستگاه های تولید سفارشی ساخته می شوند، مدل های خانگی کمترین حجم و در نتیجه پایین ترین قیمت را دارند که برای خرید آن می توانید با کارشناس فروش سایت در ارتباط باشید.

1

 1. با سلام و خسته نباشید. دستگاه های صنعتی امروزه جایگاه بسیار ویژه ای در تولید و راه اندازی کسب و کارهای مختلف دارند و اولین بازاری که برای فروش این محصولات وجود دارد کارخانجات و کارگاه های تولیدی است. و در میان انواع دستگاه های خشک کن ارقام کابینتی پایین ترین قیمت را دارند و برای همین ارزان ترین میوه خشک کن های صنعتی به شمار می آیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما