Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 370 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار مرکزی فروش دستگاه میوه خشک کن صنعتی - لاوینسا

بازار مرکزی فروش دستگاه میوه خشک کن صنعتی

بازار مرکزی فروش دستگاه میوه خشک کن صنعتی در کدام نقطه واقع شده است؟ شاید یکی از بهترین پاسخ ها برای این سؤال را بتوان در شهر تهران جست و جو کرد؛ دلیل آن هم وجود کارخانجات بزرگ صنعتی و تولید کنندگان معتبر ماشین آلات در این شهر و شهرهایی مانند کرج می باشد که بخش زیادی از نیاز کشور را تأمین می نمایند.

سفارش خرید دستگاه میوه خشک کن

دستگاه خشک کن جزء دستگاه هایی است که استفاده های زیادی در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی برای آن وجود دارد، از دستگاه خشک کن گوجه فرنگی و سبزیجات گرفته تا ماشین آلاتی که برای خشک کردن زعفران تولید می شوند.

بنابراین این دستگاه در بازار صنعتی کشور یک نیاز بوده و اگر تولید و عرضه ی آن به درستی و با مدیریت صحیح انجام گیرد موجب افزایش کیفیت تولید محصولات مختلف و البته صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.

اما علاوه بر کارخانجات بزرگ، بخش مهمی از دستگاه ها نیز برای راه اندازی کارگاه های میوه خشک کنی مناسب است و افرادی که با اطمینان از فروش محصولات خشک تولید شده، اقدام به سرمایه گذاری و صرف هزینه برای خرید دستگاه و تجهیزات وابسته به آن می کنند، سود بسیار خوبی نیز در این حوزه ی به نسبت جدید اقتصادی به دست می آورند.

بازار فروش انواع دست دوم میوه خشک کن

اما گاهی مشتری خرید دستگاه، علی رغم اطمینانی که از فروش میوه خشک دارد و می داند در صورت ورود به این حوزه و سرمایه گذاری برای شروع کار، توان فروش را داشته و سود خوبی به دست خواهد آورد، ممکن است امکان خرید دستگاه و تجهیز کارخانه یا کارگاه را نداشته باشد.

چه پیشنهادی برای این دست از افراد وجود دارد؟ استفاده از دستگاه های خشک کن با ظرفیت پایین تر و شروع کار از سطحی کوچک و همچنین استفاده از ماشین آلات کارکرده از گزینه هایی است که می تواند پیشنهاد خوبی محسوب شود؛ به شرط آن که از منبع عرضه ی این دستگاه اطمینان کافی حاصل شود.

چرا که قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم در مقایسه با نوع کار کرده پایین تر بوده و می تواند بخشی از هزینه ها را پوشش دهد.

قیمت فروش دستگاه های میوه خشک کن صادراتی

در حال حاضر و با توجه به مناسب بودن قیمت و البته کیفیت تجهیزات صنعتی خشک کن در کشور، بسیاری از افراد ترجیح می دهند انواع ماشین آلات ساخت داخل را برای شروع کار خود خریداری نمایند.

خوشبختانه به لحاظ توان تولید محصولی با کیفیت در این دستگاه ها شرایط خوبی را داریم و در صورتی که شرکت تولید کننده علاوه بر ارائه ی بهترین محصول، مشتریان خود را در مراحل مختلف کار با دستگاه و نحوه ی تولید و فروش میوه خشک حمایت نماید، بازار صادراتی بسیار خوبی نیز می تواند ایجاد شود.

همچنین کارایی مناسب این دستگاه ها شرایطی فراهم کرده که بتوان بخشی از دستگاه میوه خشک کن تولید شده را به حوزه های صادراتی اختصاص داده و در کشورهایی همچون افغانستان، عراق، لبنان  عراق عرضه نمود.

بدیهی است با توجه به پایین بودن نرخ ها در ایران برای بسیاری از کشورها، واردات دستگاه از ایران برایشان بسیار به صرفه و مناسب تمام می شود.

پربازده ترین نوع دستگاه میوه خشک کن

در گذشته که تعداد تولید کنندگان در حوزه ی محصولات مختلف محدود بود، مشتریان به ناچار هر آن چه را که عرضه می شد می پذیرفتند، اما امروز رقابت زیادی بر سر تولید و عرضه وجود داشته و این مشتری است که نبض بازار را تعیین می کند.

بنابراین تولید کنندگانی موفق خواهند بود که بتوانند نیازهای مشتریان را به خوبی برآورده نمایند  و البته تحقق این امر بدون برندسازی و شناخته شدن در بازار، با توفیق چندانی همراه نخواهد شد.

در واقع یکی از گزینه هایی که معمولاً مشتریان برای انتخاب نوع شرکت سازنده مد نظر قرار می گیرند، اعتبار برند است و از این رو در بحث بهترین مارک دستگاه میوه خشک کن صنعتی نیز این موضوع مطرح می شود.

این که دستگاهی با بازده مناسب و استاندارد ارائه شود و قادر باشد بهترین محصول را تولید نماید و بنابراین شرکت هایی که بتوانند این نیازها را با ساخت بهترین دستگاه پاسخگو باشند، فروش خوبی نیز خواهند داشت.

تولید کننده دستگاه خشک کن کابینتی صنعتی

دستگاه های خشک کن در مدل ها و اندازه های متفاوتی تولید می شوند و به لحاظ نوع  انرژی مصرفی و نحوه ی خشک کردن انواع میوه و سبزیجات فرق هایی با هم دارند.

همچنین از نظر سطح کاربری این دستگاه ها نیز شاهد ساخت دستگاه میوه خشک کن خانگی، کارگاهی یا کارخانه ای هستیم که هر کدام متناسب با نیاز مصرف کنندگان و اقشار مختلف جامعه طراحی و تولید شده است.

اما یکی از رایج ترین مدل هایی که در کشور ما مورد استفاده ی بسیاری از تولید کنندگان قرار می گیرد، دستگاه های کابینتی است که در نوع صنعتی و نیمه صنعتی ساخته می شود و با توجه به قیمت مناسب و ظرفیتی که برای تولید محصولی مرغوب و با کیفیت دارند، پیشنهادی مناسب برای خرید محسوب می شوند

قطعاً تمامی شرکت های تولید کننده این دستگاه نیز کارایی و کیفیت مشابهی نداشته و بنابراین بررسی مناسب ترین گزینه ی موجود توسط خریدار، امری ضروری خواهد بود.

با عنایت به این موضوع، قیمت پایین و یا حتی بالای یک دستگاه، کیفیت و اعتبار آن را تضمین نمی کند و بنابراین بایستی قبل از درخواست قیمت، موارد کیفی و میزان کارایی آن مورد بررسی قرار گیرد.

کارخانه تولید میوه خشک درجه یک

گفته شد که میوه خشک کن صنعتی در ایران در حجم ها و سطوح مختلف تولید می شود و از تولیدات خانگی گرفته تا کارخانه های بزرگ و معتبر در حوزه ی تولید میوه خشک فعالیت می کنند.

اما بدون شک استاندارد بودن محل تولید، به لحاظ داشتن مجوزهای بهداشت و گواهی هایی که ممکن است برای صادرات این محصول مورد تقاضا قرار گیرد و همچنین مسائلی مانند کیفیتT قابلیت تأمین برای پارت های مختلف بارگیری و ارسال موجب می شود تا فروش راحت تری در بازار داخلی و بازارهای جهانی انجام گیرد.

بر این اساس تولید کنندگانی که سعی کنند از مراحل اولیه ی انتخاب کارخانه دستگاه میوه خشک کن و خرید دستگاه و همچنین تهیه ی میوه ی تازه تا آماده سازی و تبدیل به میوه خشک و سپس عرضه به بازار، در حد استانداردهای جهانی عمل نمایند، توفیق بیشتری برای کار در صادرات خواهند داشت.

جالب است بدانید که میوه خشک ایرانی طرفداران بسیار خوبی در سال های اخیر داشته و با اشاره به قیمت بالایی که این محصول برای بسیاری از افراد در داخل کشور دارد و در مقابل کاهش ارزش پول ملی، این محصول گزینه ای فوق العاده برای تجارت خارجی و صادرات محسوب می شود.

کافی است در کنار عملکرد صحیح در خط تولید این محصول، به فکر بازارسنجی در کشورهای مختلف و ارائه ی محصول منطبق بر نیاز بازار همان کشور باشیم.

لیست قیمت انواع خشک کن گازی میوه و سبزی

شاید تصور آن باشد که ارائه ی قیمت پایین از یک محصول موجب افزایش تعداد مشتریان و فروش بیشتر می شود، حال آن که این قاعده همیشه جواب نمی دهد؛ به ویژه آن که رقابت بسیاری در جامعه در بحث تولیدات و عرضه ی آن وجود دارد.

بر این اساس تولیدکنندگانی که اعتبار بیشتری در میان مشتریان دارند و در واقع بیشتر شناخته شده و به خوبی شناخته شده اند، موقعیت های فروش بیشتری را نیز تجربه می کنند چرا که مشتریان آنان را به عنوان برند شناخته و به کیفیت محصولاتشان اطمینان دارند.

بنابراین در خصوص  انواع دستگاه خشک کن نیز ارائه ی لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی با اعدادی پایین تر از رقبا، به تنهایی نمی تواند موجب شکل گیری معاملات بیشتر شود و بایستی تمرکز تولید به سمت ارتقای کیفیت و کارایی دستگاه ها و نیز برندسازی پیش برود.

واضح است که هر چه یک دستگاه از نظر مواد اولیه و سیستم عملکرد، قوی تر باشد و توان تولید محصولی با کیفیت و مرغوب تر داشته باشد، قدرت برندسازی بیشتری در بازار خواهد داشت.

فروش تجهیزات خط تولید میوه خشک کن

اما برای راه اندازی یک کارگاه میوه خشک کنی چه دستگاه هایی لازم است؟ آیا تنها خرید خشک کن کفایت می کند یا تجهیزاتی دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت بخشی از دستگاه های مورد نیاز برای خط تولید این محصول ضروری بوده و در هر حجمی که قصد شروع به کار داشته باشیم، به آن نیاز داریم؛ مانند اسلایسر و هسته گیر که البته هر کدام از این دستگاه ها نیز انواع مختلفی داشته و برای ظرفیت های مختلفی از خشک کن مناسب است.

اما برخی از دستگاه ها مانند شستشو سه وان تمام اتومات، بیشتر مناسب کار کارخانه های و تولیدهای بزرگی است که نیازمند شستشوی مقادیر بالایی از میوه در طول روز هستند.

بنابراین شستشوی دستی و یا کار با وان های ساده و معمولی نمی تواند برای این حجم از کار پاسخگو بوده و حتی موجب افزایش هزینه هایی نظیر هزینه ی کارگر می شود که در طول زمان به صرفه نخواهد بود.

بر این اساس بایستی کارشناس فروش هر شرکت با آگاهی کافی از نیاز و سطح کار مشتری، در ارائه ی قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی و تجهیزات مورد نیاز، موارد متناسب با همان سطح از کار را معرفی نماید.

مشخصات فنی دستگاه خشک کن میوه

یکی از سؤالاتی که مشتریان دستگاه خشک کن مایلند قبل از سفارش این دستگاه پاسخ آن را بدانند مشخصات فنی و میزان کارایی دستگاه است؛ چرا که برایشان مهم است پس از سرمایه گذاری برای شروع به کار و هزینه ی خرید تجهیزات، بازده ی دستگاه چگونه خواهد بود.

به طور مثال این که دستگاه میوه خشک کن گازی یا برقی است سؤالی است که مشتری برای اطلاع از نوع انرژی مورد نیاز برای راه اندازی دستگاه و هزینه های آن مطرح می کند.

ابعاد، جنس بدنه دستگاه، نیمه صنعتی یا صنعتی بودن، میزان سر و صدای دستگاه، بحث عایق رطوبت و گرما بودن، قدرت فن و امکان گردش هوای یکنواخت در تمام قسمت های دستگاه از جمله ویژگی های فنی است که اگر به درستی انتخاب نشود هم در بحث انرژی مصرفی و هم کیفیت تولید محصول در آن دچار مشکلی می شویم.

از این رو خرید این دستگاه ها بایستی با تحقیق کافی و بررسی اعتبار شرکت تولید کننده و میزان رضایت مشتریان از سازنده و همچنین بحث های پشتیبانی و ضمانت انجام گیرد.

گارانتی و ضمانت دستگاه میوه خشک کن کابینی

یکی از سؤالات مهمی که از سوی مشتریان دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی مطرح می شود، داشتن ضمانت و گارانتی است تا مشتری با خیال راحت و اطمینان از این که اگر برای دستگاه مشکلی پیش بیاید قابل پیگیری است نسبت به خرید اقدام نماید.

این مسئله در مورد دستگاه اسلایسر میوه و تمامی ماشین آلات و تجهیزاتی که برای خشک کردن میوه و سبزی مورد نیاز است نیز اهمیت دارد.

با توجه به این که دستگاه های خشک کن کابینی جزء رایج ترین دستگاه هایی هستند که در این حوزه در کشور استفاده می شود، بنابراین شرکت های سازنده بایستی علاوه بر بحث ارائه ی محصولی با کیفیت، ضمانت های لازم را نیز به مشتری ارائه دهند.

این ضمانت در برخی شرکت ها، به صورت یک یا دو ساله همراه با خدمات پس از فروش ده ساله ارائه می شود.

نمایندگی فروش خشک کن میوه در سراسر کشور

 یکی از مهمترین اصولی که در تجارت وجود دارد، اصل دسترس پذیری است؛ به این معنا که هر چه در دسترس تعداد بیشتری از مشتریان باشیم، امکان انجام معاملات و فروش نیز بیشتر تحقق می یابد.

از این رو استفاده از روش های مختلفی که این شرایط را فراهم می کند از گزینه هایی است که شرکت های موفق در خصوص آن برنامه ریزی می کنند.

در این راستا استفاده از نمایندگی فروش گزینه ی مؤثر و البته رایجی است که سال های زیادی به کار گرفته شده و موجب توسعه ی بازار محصولات شرکت ها شده است.

برای فروش دستگاه خشک کن میوه اصفهان و سایر شهرها نیز این روش می تواند مفید بوده و در صورتی که به صورت اصولی و استاندارد به کار گرفته شود، زمینه ی تجاری بسیار خوبی ایجاد خواهد شد.

البته نمایندگی می تواند هم داخلی باشد و هم در کشورهای مختلف استفاده شود؛ اما قبل از هر چیز بایستی شرایط و استانداردهای متناسب با هر شهر و کشور و توانایی های شخصی که نمایندگی می گیرد، مورد بررسی قرار گیرد.

صادرات دستگاه میوه خشک کن

اما همچنان که بازار مناسبی برای تولید و صادرات میوه خشک وجود دارد، در بحث دستگاه های خشک کن نیز شرایط بسیار خوبی داشته و امکان تولید و ارائه به کشورهای دیگر را نیز داریم.

نکته ی مهمی که خرید این دستگاه ها از ایران را از بسیاری از کشورها متمایز می کند، بحث هزینه های پایین تولید این محصول برای بسیاری از کشورهاست و موقعیت مناسب جغرافیایی کشور نیز زمینه ای فراهم کرده که کار با کشور ما برای بسیاری از کشورها به صرفه باشد، اگر واردات محصولاتی که خود از دیگر کشورها وارد ایران شده اند!

بنابراین و با توجه به فراهم بودن زمینه ی صادرات خشک کن و دستگاه ها و تجهیزات وابسته به این محصول، لازم است تا با تحقیق و بازاریابی درست و ارتقای سطح تولیدات، بسترهای تجاری این محصول را نیز توسعه دهیم.

1

  1. سلام و خسته نباشید. دستگاه خشک کن جزء دستگاه هایی است که استفاده های زیادی در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی برای آن وجود دارد، از دستگاه خشک کن گوجه فرنگی و سبزیجات گرفته تا ماشین آلاتی که برای خشک کردن زعفران تولید می شوند میتونیم استفاده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما