Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 397 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش خشک کن میوه صنعتی کابینتی گازی اتومات - لاوینسا

فروش خشک کن میوه صنعتی کابینتی گازی اتومات

فروش خشک کن میوه صنعتی کابینتی گازی اتومات به عنوان یکی از مناسب ترین دستگاه های پیشنهادی در ایران، امروزه در سایت های اینترنتی رونق زیادی پیدا کرده است؛ اما باید توجه داشت که قبل از هر گونه هزینه ای برای سفارش دستگاه و راه اندازی خط تولید، بایستی در خصوص بازار فروش میوه خشک نیز تحقیق کافی صورت گیرد.

قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

معمولاً تعداد زیادی از افرادی که قصد دارند وارد یک حوزه ی تولیدی شوند، تحقیقات خود را در ابتدای امر به بحث قیمت دستگاه های اختصاص می دهند؛ حال آن که مهمترین مسئله در اقتصاد امروزی فروش است و بنابراین تمامی اهداف سرمایه گذاری و تولید، باید بر امکان فروش محصولات متمرکز شود.

لذا در مورد محصول نوپایی مانند میوه خشک نیز، طرح کردن این سؤال که قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی چند است بدون توجه به بازار فروش آن برای برنامه ریزی ورود به این حرفه، اشتباه است.

از طرفی دستگاه ها بر اساس ظرفیت، برند، کیفیت، نحوه ی کارکرد و کارایی در قیمت های مختلفی عرضه می شوند و بهترین دستگاه برای هر شخص بسته به میزان سرمایه و هدفی که در نظر دارد، متفاوت خواهد بود.

اما با روشن شدن این مسائل می توان از طریق مشاوره با کارشناس فروش، قیمت های مورد نظر را پیدا کرد.

راه اندازی خط تولید پیاز و گوجه خشک

به طور کلی میوه خشک صنعتی محصولی بسیار عالی و پرسود محسوب می شود و تولید کنندگانی که توانسته اند مشتریان خود را پیدا کنند، سود بالایی نیز تجربه خواهند کرد.

اما جالب است بدانید که دستگاه های خشک کن میوه تنها برای تولید میوه جات خشک مناسب نبوده و محصولات متنوعی از جمله سبزیجات، قارچ و حتی پیاز و گوجه را نیز می توان در همین دستگاه ها و با کیفیتی مطلوب تولید کرد.

در واقع استفاده از دستگاه خشک کن گوجه فرنگی و دیگر محصولات باعث می شود تا هم سطح کیفی تولید افزایش یابد و هم این که می توان حجم بالایی از محصول را در فضایی کوچک تولید کرد؛ امری که در حالت های سنتی نیازمند استفاده از فضای باز با متراژی بالا بوده و البته بحث عدم امکان کنترل آلاینده های محیطی از جمله گرد و غبار و حشرات نیز مطرح می شود.

بنابراین راه اندازی چنین خطوطی می تواند کمک بزرگی به تولید محصول در حجم بالا نموده و نیاز مشتریان زیادی را به محصول با کیفیت و بهداشتی مرتفع نماید.

چگونه کار میوه خشک کنی را شروع کنیم

اما وقتی که توانستیم بازاری مناسب برای فروش محصولات تولید شده پیدا کنیم، زمان شروع به کار برای سرمایه گذاری در بحث تولید میوه خشک است!

در واقع در پاسخ به این سؤال که چگونه کار میوه خشک کنی را شروع کنیم باید ابتدا فروش رو نهایی کنیم و مطمئن باشیم که بعد از ورود به تولید، امکان فروش محصولاتمان را خواهیم داشت؛ نه این که ابتدا خط را راه اندازی نموده و تولید محصول را آغاز نماییم و بعد به فکر فروش محصول بیافتیم.

حال چگونه می توان بدون داشتن محصولی برای فروش به دنبال مشتری رفت؟

پاسخ کاملاً ساده است؛ بازاریابی و تبلیغات محصولاتی که قبلاً توسط سایر همکاران تولید شده است.

در واقع بخش مهمی از بازار را شرکت های بازرگانی انجام می دهند که شاید خود هیچ سهمی از تولید نداشته باشند؛ اما صرفاً به سبب کار قوی در حوزه ی فروش که خود مستلزم مواردی از جمله تبلیغات و بازاریابی است، توانسته اند به عنوان یک برند قوی مطرح شوند.

با این کار به راحتی می توان بدون ورود به تولید، در بخث فروش قوی عمل کرد و سپس برای ورود به تولید و یا تنها تمرکز بر فروش تصمیم گیری نمود.

اما در بحث تولید باید با کارشناسی دلسوز، آگاه و متعهد مشورت کرد تا در مورد نحوه ی شروع به کار بتوان، حساب شده و درست پیش رفت.

فروش دستگاه خشک کن خانگی و صنعتی

یکی از مسائلی که در بحث تولید میوه خشک وجود دارد گستردگی آن در سطوح مختلف جامعه است؛ به طوری که نه تنها کارخانه های بزرگ و صنعتی که در منازل مسکونی نیز امکان تولید آن وجود دارد.

در واقع برای شروع این حرفه حتماً لازم نیست که کارخانه یا کارگاه میوه خشک کنی راه اندازی کنیم، بلکه می توان کار را در سطوح کوچک خانگی نیز شروع کرده و در آینده و به تناسب نیاز، تولید را گسترش داد.

خوشبختانه امروزه دستگاه های صنعتی مناسب برای خشک کردن انواع میوه و سبزی در سایز ها و ابعاد مختلفی طراحی و تولید می شوند که همین عامل سبب شده تا علاوه بر دستگاه های بزرگ صنعتی، موارد کوچک خانگی هم ساخته شده و مشاغل خانگی نیز رونق بیشتری بگیرد.

کارخانه ساخت تجهیزات تولید میوه خشک

همان طور که می دنید علی رغم وارداتی بودن بخش قابل توجهی از ماشین آلات مورد استفاده در سطوح مختلف تولیدی و صنعتی، بخشی از نیاز کشور در داخل ساخته می شود.

این امر در خصوص دستگاه های خشک کن میوه نیز وجود دارد و امروزه کارخانه دستگاه میوه خشک کن در مناطق مختلفی از ایران راه اندازی شده است که موجب شده نیاز بخش قابل توجهی از جامعه برای ورود به حرفه ی خشک کردن انواع میوه و سبزی، با قیمت تمام شده ی مناسب تری فراهم شود.

در واقع ساخت داخل بودن این دستگاه و ارزان بودن آن ها، سبب شده تا هزینه ای که برای تولید یک کیلو میوه خشک صرف می شود کمتر از دستگاه های معادل خارجی آن باشد.

توجه داشته باشید که کاهش هزینه های تولید، در بحث قیمت گذاری محصول  و ورود آن به بازار اهمیت زیادی دارد.

از طرفی، کیفیت تولید محصول در این دستگاه ها در حدی است که امکان ورود به بازار جهانی و صادرات نیز ایجاد شده و خوشبختانه با استقبال بالایی همراه می باشد.

لیست قیمت خشک کن کابینتی

در خصوص قیمت گذاری انواع ماشین آلات و دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی فاکتورهای مختلفی مؤثر است که از جمله ی آن ها می توان به کیفیت مواد اولیه و تجهیزات مورد استفاده، کارایی دستگاه و میزان سودی که تولید کننده در نظر می گیرد اشاره کرد.

بر این اساس برای دستگاه خشک کن انگور و سایر میوه ها و شرکت های تولیدی نیز قیمت های متفاوتی وجود خواهد داشت.

همان طور که می دانید در خصوص دستگاه خشک کن، انواع کابینتی جایگاه ویژه ای داشته وکاربرد گسترده ای دارند.

به همین دلیل نرخ این دستگاه ها بسیار مورد سؤال قرار می گیرد که البته دستیابی به لیست قیمت های موجود، با وجود اینترنت و شبکه های اجتماعی کار آسانی است.

اما باید توجه داشت که این موضوع تنها یک بخش از قضیه است و مهمتر از یافتن بهترین و پایین ترین قیمت های موجود، باید به فکر فروش محصولات قبل از تولید بوده و با اطمینان از این مسئله، بحث تولید را آغاز کرد.

قیمت دستگاه اسلایسر میوه دستی و برقی

در بحث خرید ماشین آلات و تجهیزاتی که برای راه اندازی یک کارگاه تولیدی خشک کنی میوه مورد نیاز است، باید مسائل مختلفی مورد توجه قرار گیرد؛ شستشوی محصولات، پوست گیری، اسلایس کردن و در نهایت خشک کردن و البته بسته به نیاز مواردی مانند شیرینگ یا بسته بندی نیز مطرح می گردد.

برای موارد بیان شده، امروزه دستگاه و ماشین آلات صنعتی و نیمه صنعتی طراحی و تولید می گردند که استفاده از آن ها در خط تولید، علاوه بر ارتقای سطح کیفی محصولات، به لحاظ صرفه جویی در هزینه های جاری و افزایش سرعت و راندمان کار نیز تأثیر بسزایی دارد.

در مورد قیمت دستگاه اسلایسر میوه هم چنین شرایطی حاکم است و امروزه متناسب با این که قصد داریم میوه ها را برای چه ظرفیتی از دستگاه خشک کن برش زده و اسلایس کنیم، ظرفیت ها و قیمت های مختلفی تولید می شود.

این ظرفیت ها هم به صورت برقی و هم دستی طراحی می شوند که هر کدام می تواند برای گروه های مختلف مشتریان بهترین انتخاب باشد.

در واقع انتخاب بهترین دستگاه اسلایسر میوه ارتباط مستقیم با حجم کاری تولید کننده و میزان سرمایه ای که برای کار در نظر می گیرد داشته و برای این منظور مدل های مختلفی از دستگاه های ایرانی و خارجی عرضه می گردد.

فروش دستگاه خشک کن میوه در اصفهان

یکی از شهرهایی که در خصوص تولید و فروش دستگاه های خشک کن میوه و سبزی فعالیت می کند، اصفهان است که با توجه به وجود باغاتی همچون سیب، به و هلو در این استان، ظرفیت مناسبی جهت ورود به صنعت خشک کردن میوه وجود دارد.

در واقع تولید و عرضه ی دستگاه خشک کن میوه اصفهان موجب شده تا برای سفارش و خرید این دستگاه بتوان از ظرفیت های خود استان استفاده کرده و نیازی به مراجعه به تولید کنندگان و کارخانجات دیگر شهرها نباشد.

البته باز هم تأکید می شود که مهمترین بحث در خشک کردن محصولات باغی و کشاورزی، مسئله ی فروش است و نباید قبل از این که بازارسنجی مناسبی از فروش و عرضه ی این محصولات داشته باشیم، تولید را شروع کنیم.

عرضه دستگاه میوه خشک کن صنعتی اتوماتیک

وقتی وارد دنیای ماشین آلات و دستگاه های صنعتی می شویم با انواع متفاوتی از مدل ها روبه رو می گردیم؛ از ظرفیت های مختلف گرفته تا بحث اتوماتیک و نیمه اتومات بودن دستگاه و یا میزان صنعتی بودن آن.

این مسئله در مورد دستگاه های خشک کن و همچنین دستگاه هایی که معمولاً در کنار این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند نیز وجود دارد.

همین تنوع در تولید و عرضه باعث شده تا ورود به این حرفه مختص گروه خاصی از جامعه و یا سرمایه داران بزرگ نبوده و قشرهای مختلف بتوانند در سطوح مختلف کاری، بحث تولید و فروش میوه خشک را آغاز نمایند.

حتی در بازار، قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم در ظرفیت های مختلف نیز یافت می شود که می تواند نیاز برخی از افراد را به سفارش دستگاه با هزینه ی کمتر مرتفع نماید.

سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید میوه خشک

سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید میوه خشک چه میزان است؟ این سؤالی است که برای بسیاری از افرادی که تصمیم به فعالیت در این حوزه را دارند مطرح می شود.

اما باید توجه داشت که قبل از هر تصمیمی در مورد میزان سرمایه ی مورد نیاز و دستگاه ها و مواردی از این دست، باید به فکر فروش محصول بود.

در مرحله ی بعد و بعد از اطمینان از توانایی در فروش محصول تولید شده، هر شخص بسته به سرمایه ای که دارد می تواند این کار را شروع نموده و در طی زمان و با گسترش بازار فروش خود، تولید را نیز گسترش دهد.

در واقع نمی توان گفت برای شروع این کار به یک سرمایه ی مشخص نیاز داریم؛ چرا که سطوح کاری مختلفی برای تولید میوه خشک مطرح می شود.

چه بسا فردی با تولید به صورت خانگی بتواند بازار فروش بسیار خوبی داشته باشد و با سرمایه گذاری کم، فروش خوبی تجربه نماید؛ و در مقابل شخصی علی رغم سرمایه گذاری زیاد، توفیق چندانی در فروش نداشته و یا حداقل در مورد زمان بازگشت سرمایه و یا نسبت سود به هزینه های صرف شده، به نقطه ی قابل قبولی نرسیده باشد.

بنابراین اولین مسئله در این کار اطمینان از فروش است و پس از آن می توان بسته به میزان سرمایه ی هر شخص و شرایط مکانی که در اختیار دارد، دستگاه ها و سطوح کاری مختلفی را به وی پیشنهاد داد.

انواع ظرفیت های خشک کن کابینتی

ساخت دستگاه های خشک در ظرفیت های مختلف خانگی، کارگاهی و کارخانه ای باعث شده که ورود به این حرفه در انحصار قشر خاصی از افراد جامعه نبوده و افراد قادر باشند در شهرها و موقعیت های شغلی مختلف، وارد این حرفه شوند.

این ظرفیت ها در شرکت ها و کارخانجات مختلف تولیدی با اعداد مختلفی بیان می شوند و هر کدام بسته به جنس محصولات و کارآیی آن و دیگر فاکتورها، قیمت های متفاوتی را به مشتریان ارائه می کنند.

دستگاه های ۴۰ کیلویی، ۷۰، ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۵۰۰ و حتی یک تن و دو تن از جمله ظرفیت هایی هستند که برای خشک کن های کابینتی ساخته می شوند.

اما یکی از نکات جالب توجهی که در استفاده از این دستگاه ها وجود دارد این است که تنها منحصر به تولید میوه و یا سبزی خشک نبوده و برخی مشتریان به دنبال قیمت دستگاه لواشک خشک کن و محصولاتی از این دست هستند؛ امری که با همین دستگاه های خشک کن میوه می توان به آن دست یافت.

بهترین مارک های دستگاه خشک کن میوه

با توجه به اهمیت کیفیت و کارایی دستگاه های صنعتی در تولید و فروش محصولات مختلف، امروزه مشتریان به دنبال بهترین مارک ها و برندهای ساخته شده هستند و البته هر کدام بسته به میزان سرمایه ای که دارند موارد مختلفی را انتخاب می کنند.

این موضوع در بحث خشک کردن میوه و سبزی نیز وجود داشته و مشتریان جهت اطمینان از این که بتوانند محصولی مرغوب و با کیفیت وارد بازار کنند، به دنبال یافتن پاسخی درست به این سؤال هستند که بهترین مارک میوه خشک کن چیست؟

قاعدتاً با جست و جو در میان مشتریان قبلی و افرادی که قبلاً کار را شروع کرده اند، می توان به نکات خوبی در این زمینه دست یافت، اما این موضوع نباید ما را از توجه به مسئله ای مهمتر غافل نماید، بحث فروش.

در واقع حتی اگر بهترین برندهای دستگاه خریداری شده و بهترین کیفیت را تولید نماییم، بدون داشتن مشتری موفقیتی حاصل نخواهد شد.

از این رو باید به موازات تحقیق از بهترین های دستگاه و یا حتی قبل از این مسئله، به دنبال پاسخ های منطقی در مورد نحوه ی فروش محصولات تولید شده به بازار نیز باشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما