بهترین دستگاه اسلایسر میوه در ایران

دستگاه اسلایسر یک وسیله ی بسیار پرکاربرد برای صنایع مختلف است؛ از خطوط تولید گرفته تا مواردی مانند رستوران ها و کترینگ ها برای سرعت بخشی به کار به آن نیاز دارند. اما برای تشخیص و انتخاب بهترین مورد ساخته یا ارائه شده در ایران چه باید کرد؟ بدون شک برای انتخابی مناسب ابتدا باید قابلیت های مورد انتظار از دستگاه شناسایی شده و از میان برندهای معتبر یکی را خریداری نمود.

مرکز تهیه بهترین برند دستگاه اسلایسر میوه

امروزه میوه ها و سبزیجات علاوه بر کاربرد معمولی که برای مصرف روزانه در برنامه ی غذایی افراد دارند، مورد استفاده ی بسیار گسترده ای در صنایع مختلف غذایی هستند.

و قطعاً در این سطح از استفاده، شستشو و آماده کردن اسلایس میوه به صورت دستی، کاری است که نیاز به استفاده ی همزمان از چندین نیروی کارگر خواهد داشت که نیازمند هزینه خواهد بود.

اما بهترین گزینه برای جلوگیری از هزینه های اضافی، استفاده از دستگاه برش میوه ها و محصولاتی نظیر وان های شستشوی میوه و سبزیجات است که قابلیت انجام کارها در حجم بسیار بالا و در مدت زمانی کوتاه را دارا می باشد.

قطعاً سرعت بخشی تنها بخشی از مزیت هایی است که در صورت به کار بردن این قبیل دستگاه ها برای کارخانه داران و دیگر مشتریان این محصولات ایجاد خواهد شد و از بحث کیفیت بیشتر و انجام کار در سطحی مناسب تر نیز این مسئله قابل بررسی خواهد بود.

هزینه تولید اسلایسر چیپس میوه

صنعت خشک کردن میوه از جمله صنایعی است که علاوه بر این که می توان در حجم های بزرگ کارخانه ای اقدام به تولید کرد، در حجم های کوچک و متوسط مانند خانگی و کارگاهی نیز قابل تولید بوده و در حال حاضر بسیاری از افراد در این حوزه فعالیت دارند.

اما تنها نیاز افراد استفاده از دستگاه خشک کن نیست و بلکه با توجه به حجم کار، نیازمند استفاده از دستگاه های دیگری نظیر شستشو، هسته گیر، دستگاه میوه خرد کن یا همان اسلایسر و مواردی از این دست نیز هستیم.

بنابراین در اولین اقدام به منظور راه اندازی یک خط تولید، بایستی هزینه های خرید این قبیل دستگاه های نیز برآورد شود.

به عنوان مثال در مورد اسلایسر ظرفیت ها، کیفیت ها و قیمت های مختلفی برای گروه های مختلف مشتریان طراحی شده است که در این میان قیمت اسلایسر دستی به مراتب پایین تر بوده و به ویژه افرادی که قصد راه اندازی کار در یک سطح کوچک و خانگی را دارند می توان با سرمایه گذاری اندک، در خصوص کیفیت اسلایس های میوه های خود نیز مطمئن باشند.

مشاوره خرید دستگاه اسلایسر میوه

بسیار مهم است که قبل از هر اقدامی در مورد خرید دستگاه، جوانب کار را به درستی بررسی کرده و با توجه به نیازی که وجود دارد، بهترین گزینه پیشنهاد شود؛ امری که برای فروشنده های دستگاه بسیار مهم بوده و افرادی در این بخش موفق ترند که بتوانند بهترین مشاور برای مشتریان خود باشند.

شناخت کافی از محصولات مختلف تولید شده در بازار از مدل های خارجی و ایرانی به لحاظ کارایی، میزان مصرف انرِژی، قدرت دستگاه و البته قیمت دستگاه اسلایسر سیب و میوه جات دیگر بخشی از این موضوع را تشکیل می دهد.

و در مقابل بایستی به کاربردهای مختلفی که برای برای اسلایسر چیپس میوه در بخش های مختلف وجود دارد نیز به اندازه ی کافی آگاهی داشت.

حال یک مشاور خوب با توجه به این دو بعد از کار و نیاز مشتری می تواند از میان مدل های مختلف اسلایسر، گزینه ای را که به لحاظ کیفیت و قیمت مناسب ترین مورد است، پیشنهاد دهد.

محل خرید اسلایسر میوه دست دوم

شاید تا دیروز برای شروع هر کسب و کار بررسی ابعاد مختلف نیازمند تحقیق در مدت زمان بیشتری بود و یافتن فرد یا افرادی که بتوانند در این باره کمک کنند چندان راحت نبود.

اما امروزه اولین راهی که به ذهن بسیاری از افراد می رسد، اینترنت است؛ محلی که نه تنها برای به دست آوردن اطلاعات در مورد محصولات مختلف که جهت خرید و فروش آن ها نیز انتخابی مناسب و فوق العاده به شمار می رود.

در واقع این بستر محل فعالیت بسیاری از صاحبان صنایع و تولید کنندگان محصولات بزرگ و معتبر است و به راحتی می تواند بهترین و مطرح ترین برندهای هر حوزه را مورد بررسی قرار داد.

در مورد ساخت دستگاه اسلایسر و عرضه ی آن به بازار نیز شرایط مشابهی وجود دارد و بسیاری از شرکت های محصولات خود را در این فضا نیز ارائه نموده اند که همین عامل موجب رونق دهی بسیار خوبی به کسب و کارشان بوده است.

اما همچنین برای خرید و فروش دستگاه های کارکرده نظیر اسلایسر هالد دست دوم نیز انتخاب این روش بسیار عالی است؛ به ویژه آن که با توجه به قابلیت هایی که برای ارائه ی محصول در شهرهای مختلف وجود دارد، مشتری می تواند گزینه ای را انتخاب کند که یا در شهر محل سکونتش  ارائه می شود و یا نزدیک ترین شهر.

تهیه جدید ترین دستگاه اسلایسر میوه

اسلایسر چیست؟ کاربرد این دستگاه با توجه به نام آن کاملاً واضح است؛ اسلایس کردن و برش دادن انواع میوه، سبزی و صیفی جات.

دستگاهی که امروزه در سطح بسیار گسترده ای از بخش های مختلف تولید و خدماتی و حتی خانگی قابل استفاده است.

خرد کن اسلایسر دارای مدل های مختلفی بوده و در ابعاد و ظرفیت های متنوعی تولید می شود؛ از انواع اسلایسر هایی که توسط شرکت های داخلی تولید و ارائه می گردند تا مدل های خارجی نظیر اسلایسر تایوانی یا دستگاه های ایتالیایی و مدل هایی از این دست.

اما یافتن جدیدترین و بهترین مدل ساخته شده از این دستگاه های کار سختی نیست؛ چرا که یک محل متمرکز برای فعالیت بسیاری از شرکت های تولید کننده وجود دارد که اتفاقاً در دسترس میلیون ها نفر از مشتریان است؛ اینترنت.

برای تهیه ی این دستگاه ها نیز روش های بسیاری خوبی در این فضا وجود دارد؛ از فروشگاه های اینترنتی که به صورت مستقیم امکان خرید و ارسال آن وجود دارد و یا سایت هایی که زمینه ای برای اتصال به تولید کننده و سپس مراجعه ی حضوری برای خرید است، هر کدام روشی برای انتخاب جدیدترین و بهترین دستگاه های طراحی شده در این صنعت می باشد.

راهنمای استفاده از دستگاه اسلایسر میوه

اما برای استفاده از دستگاه های صنعتی معمولاً مشاوره های کافی به افراد داده می شود؛ از دفترچه راهنمایی که به همراه دستگاه به مشتریان ارائه می گردد؛ تا صحبت هایی که عرضه کنندگان در هنگام فروش محصول بیان می کنند.

البته پیچیدگی همه ی دستگاه های صنعتی در یک سطح نبوده و بنابراین سطح راهنمایی نیز متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال اسلایسر دستی گوجه فرنگی و یا به طور کلی انواع مدل های ارائه شده از ورقه کن میوه، دستگاه های پیچیده ای نیستند که برای استفاده و راه اندازی آن به یک متخصص نیاز داشته باشیم، بلکه با یک توضیح ساده می توان به نحوه ی کار به آن آشنا شد.

ضمن آن که نگهداری از دستگاه و مدت زمانی که مورد استفاده قرار می گیرد نیز مهم است و البته بحث کیفیتی که خود دستگاه دارد در این مسئله تأثیر گذار خواهد بود.

خرید و فروش انواع دستگاه اسلایسر میوه

دستگاه های اسلایسر کاربردهای متنوعی دارند و قابل استفاده برای خرد کردن و برش دادن انواع میوه و سبزیجات را دارند در مدل های مختلف حلقه ای، خلالی و یا نگینی و حبه ای.

بنابراین هر صنعتی که در بخشی از تولید خود نیازمند پروسه ی خرد کردن است به این دستگاه های نیاز دارد؛ رستوران ها، کارخانه های ترشی سازی و مربا سازی و کمپوت سازی، خطوط تولید میوه خشک، هتل ها و بسیاری از موارد دیگر.

اسلایسر دستی قارچ و دستگاه اسلایسر صیفی جات دو نمونه از مدل های تولیدشده از دستگاه های برش هستند که قطعاً کار را برای تولید کنندگان راحت کرده اند؛ امری که در روش های سنتی نیاز به استفاده از چندین نیروی کار دارد و آن هم نه به یکدستی و کیفیتی که دستگاه ارائه می دهد.

در هر صورت امروزه با توجه به سطح بالایی که برای استفاده از این دستگاه ها وجود دارد خرید و فروش آن نیز گسترش بسیار خوبی یافته است.

تهیه دستگاه اسلایسر میوه در طرح های مختلف

یکی از مسائلی که تولید کنندگان دستگاه های صنعتی در خطوط تولید خود به آن توجه دارند بحث طراحی مدل های متنوع به لحاظ ابعاد، ظرفیت، کیفیت و در نهایت کارآیی است.

بی تردید گستردگی مشتریان در بخش های مختلف تولیدی و نیازهای مختلفی که برای هر کدام وجود دارد، توجه به این مسئله را اجتناب ناپذیر می کند و تولید کنندگانی که به بهترین شکل در این راستا فعالیت کرده اند، از موقعیت بسیار خوبی نیز در میان مشتریان خود برخوردار خواهند شد.

انواع دستگاه های طراحی شده برای برش میوه و سبزیجات و دستگاه میکسر میوه از جمله مثال های خوبی است که می توان در این باره مطرح نمود.

اما برای آگاهی از مدل های مختلفی که از یک دستگاه وجود دارد و اقدام برای تهیه و خرید آن، یک روش در دسترس و فراگیر وجود دارد و آن استفاده از سایت های اینترنتی است؛ گزینه ای که روز به روز بیشتر مورد توجه افراد قرار می گیرد.

فروش دستگاه اسلایسر میوه به قیمت روز بازار

اگر چه تغییر قیمت محصولات و عدم ثبات آن در بازار ایران امر متداولی است اما تفاوت هایی نیز در مورد میزان نوسان وجود دارد و تمامی محصولات از این نیر در یک سطح قرار ندارند.

در مورد قیمت دستگاه اسلایسر قارچ خام و محصولاتی نظیر میوه و سبزیجات نیز طبیعی است که همواره یک قیمت وجود نداشته باشد و با توجه به تغییر مواد مورد نیاز برای تولید این دستگاه ها، نرخ ها نیز تغییر داشته باشد.

بنابراین یکی از اموری که در بحث گرفتن اطلاعات قیمتی از فروشگاه های اینترنتی وجود دارد همین بحث به روز بودن آن است و بنابراین ایجاد بستری که در آن مشتری بتواند ضمن اطلاع از انواع دستگاه های موجود، اطلاعات کافی در مورد قیمت روز آن ها به دست آورد نیز مهم است.

از این رو امکان ارتباط با کارشناس فروش اینترنتی در این زمینه می تواند بسیار راهگشا باشد.

قیمت دستگاه خرد کن ترشیجات نیز از جمله اطلاعاتی است که می توان در این بستر به آن آگاهی یافته و برای مصارف بزرگ صنعتی و یا کاربردهای رستورانی و خانگی آن را خریداری نمود.

برند های مختلف تولید کننده دستگاه اسلایسر میوه

خوشبختانه ایران در زمینه ی صنایع مختلف تولیدی رشد بسیار چشمگیری داشته است و شرکت ها و برندهای مختلفی مشغول به ساخت و تولید دستگاه و ماشین آلات پرکاربرد صنعتی هستند.

ایران اسلایسر یکی از گروه های صنعتی است که در این رابطه دارای سابقه ی چندین ساله است و محصولاتی نظیر انواع دستگاه های اسلایسر را ارائه می کند.

کیان هیتر، زاگرس ماشین و گروه صنعتی هدایت از جمله دیگر شرکت هایی هستند که در حوزه ی صنعت می توان مثال زد.

البته در کنار تولید کنندگان داخلی، بسیاری از دستگاه های مورد نیاز خطوط مختلف نیز به کشور وارد می شود و در کنار مدل های ایرانی می توان انواع برندهای خارجی را نیز مشاهده نمود.

اما برای اطلاع از نرخ هایی که این تولید کنندگان برای محصولاتشان ارائه می دهند، استفاده از اینترنت بسیار رایج و راحت است و می توان قیمت دستگاه پودر میوه، انواع دستگاه شستشو، اسلایسر، پرکن، بسته بندی، خشک کن و بسیاری از موارد دیگر را توسط این روش مورد بررسی قرار داد.

لیست شرکت های پخش کننده دستگاه اسلایسر میوه

با توجه به نیاز بالایی که برای استفاده از انواع ماشین آلات در صنایع تولیدی وجود دارد بنابراین تولید و فروش این محصولات با سود بسیار خوبی نیز همراه خواهد بود.

یکی از دستگاه های پر کاربرد در صنایع غذایی، دستگاه های برش میوه و سبزیجات است که با نام اسلایسر شناخته می شود.

دستگاه هایی که امکان خرد کردن در مدل های مختلف نگینی، حلقه ای و خلالی را فراهم کرده اند و کاری را که نیازمند صرف وقت است، در مدت زمان کوتاهی و البته با بهترین کیفیت ممکن انجام می شود.

لیست برخی شرکت هایی که در زمینه ی تولید و پخش انواع دستگاه صنعتی و از جمله اسلایسر فعالیت می کنند عبارتند از:

  • ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش
  • شرکت نواوران ماشین
  • آراد ماشین
  • کیان هیتر

کشورهای وارد کننده دستگاه اسلایسر میوه

دستگاه اسلایسر یک محصول بسیار پرکاربرد است و بسیاری از بخش ها از منازل، هتل ها، بیمارستان ها، کارخانجات و به طور کلی تمام مکان هایی که با خرد کردن انواع میوه و سبزی سرو کار دارند، مشتری آن می باشند.

چنین مصارفی قطعاً در کشورهای مختلف نیز وجود دارد و از این رو و با توجه به این که ایران تولید کننده و البته وارد کننده ی انواع ماشین آلات صنعتی و از جمله اسلایسر است؛ می تواند در زمینه ی صادرات این محصولات نیز قدم بردارد.

در واقع قابلیت ویژه ای که به لحاظ موقعیت لجستیکی برای ایران ایجاد شده باعث می شود تا واردات محصولات از ایران برای بسیاری از کشورها حتی در مورد محصولاتی که قبلاً خود ایران وارد کرده و تولید کننده ی آن نیست نیز، به صرفه و سود آور باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما