Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 143 in /home/rwerxtai/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش عمده میوه خشک مخلوط استوایی باکیفیت - لاوینسا

فروش عمده میوه خشک مخلوط استوایی باکیفیت

فروش عمده میوه خشک مخلوط استوایی باکیفیت در سال های اخیر از استقبال خوبی برخوردار بوده و توانسته علاوه بر میوه خشک های اسلایس ایرانی مشتریان زیادی را برای خرید و سفارش جذب نماید؛ این در حالیست که بعضی از تولید کنندگان خوش فکر کشور با تولید ارقام حبه ایرانی نیز توانسته اند تنوع بسیار خوبی به محصولات داخلی بدهند.

قیمت انواع میوه خشک حبه ای استوایی

مصرف میوه های خشک شده قدمت طولانی در میان اقوام و ملل مختلف جهان دارد و به جهت این که یکی از بهترین شیوه های نگهداری انواع میوه و سبزی به منظور مصرف در خارج از فصل خشک کردن آن است، بنابراین استفاده از این محصولات مرسوم بوده است.

و این امر به کمک فناوری روز دنیا و پیشرفت هایی که در حوزه ی ساخت دستگاه های صنعتی ایجاد شده، توسعه ی چشمگیری پیدا کرده است.

این محصولات در اشکال مختلفی همچون حبه ای، اسلایس و رشته ای تولید و عرضه می شوند.

در این میان، قیمت میوه خشک حبه ای که به صورت صنعتی و در اشکال و کیفیت های مختلفی تولید و ارائه می شود یکی از پرتکرار ترین سوالات مشتریان این حوزه است.

این محصولات برای مصارف به شکل فله ای، مخلوط با آجیل ایرانی، بسته بندی و یا حتی فرآوری گزینه های مناسبی هستند و هر کدام از موارد بیان شده بخشی از بازار مصرف این محصولات را به خود اختصاص داده اند.

شرکت پخش عمده میوه خشک مخلوط فله ای

از آن جایی که مصرف میوه های خشک شده به شیوه های صنعتی در میان مردم نقاط مختلف جهان رو به گسترش است، بنابراین تعداد زیادی از شرکت های پخش محصولات صنایع غدایی و خشکبار سعی می کنند این محصولات را به مشتریان خود ارائه نمایند.

اما شیوه های مختلفی برای این کار وجود دارد؛ از فروش فله ای گرفته تا بسته بندی های جدید و متنوعی که قطعاً بر نظر مشتریان برای خرید این محصول تأثیر گذار خواهد بود.

فروش محصولات می تواند به شکل ساده و تک میوه انجام شود؛ اما میکس کردن و ترکیب چندین نمونه محصول، از جمله شیوه هایی است که به دلیل ایجاد تنوع در طعم و رنگ و حتی شکل، می تواند به منظور افزایش فروش مورد استفاده قرار گیرد.

البته طبیعی است که هر بازار مشتری خود را به لحاظ نوع بسته بندی، وزن، نوع میکس و مخلوط مواردی از این دست دارد و شرکتی موفق است که بتواند با نیازسنجی درست از بازارهای هدف مختلف، گزینه های متناسب را انتخاب و ارائه نماید.

فروش آناناس رنگی حبه تایلندی

آناناس جزء میوه هایی است که درمناطق استوایی همچون تایلند رشد و پرورش می یابد و در ایران نیز واردات و فروش آن با استقبال چشمگیری همراه است.

این محصول به صورت تازه خوری، کمپوتی و یا همراه با محصولات فرآوری شده مصرف می شود.

اما یکی از رایج ترین شیوه های مصرف آن در چند سال اخیر، مصرف خشک شده ی آن است که به شکل هایی از جمله اسلایس، حلقه و یا حبه ای ارائه می شود.

در این میان حبه آناناس استقبال بسیار خوبی دارد و در رنگ های متنوعی همچون چهار رنگ نارنجی، قرمز، سبز و زرد که به آناناس رنگی معروف است و یا به شکل معمولی و آناناس زرد، خرید و فروش می شود.

این محصول انتخاب بسیار خوبی برای آن دسته از فروشندگانی است که به تازگی قصد ورود به حوزه ی میوه خشک های وارداتی را دارند و از میزان استقبال مشتریان اطلاع  چندانی ندارند.

حبه اناناس برای ترکیب کردن با آجیل و یا حتی فروش به تنهایی گزینه ی بسیار مناسبی است و در بسیاری از مناطق ایران، با استقبال قابل توجهی همراه بوده است.

بازار عمده میوه خشک اسلایس و مکعبی وارداتی

بیان شد که امروه انواع میوه خشک تولید و عرضه می شود؛ از بحث تنوع و رنگ و طعم گرفته تا شکل و شیوه ی خرد شدن و خشک شدن.

در واقع بر حسب این که میوه های تازه به چه شکلی برش زده می شوند نام محصول نهایی تولید شده به همان نام خوانده می شود.

اسلایس کردن، مکعبی یا حبه کردن، رشته ای و رنده کردن از جمله شیوه هایی است که برای برش خوردن میوه ها به منظور خشک شدن مورد استفاده قرار می گیرد و در نهایت تحت عناوین میوه خشک اسلایس، مکعبی یا حبه و رشته ای نامگذاری می شوند.

این امر به نحوه ی تولید و نوع دستگاه خشک کن نیز بستگی داشته و به عنوان مثال طرز تهیه میوه خشک حبه ای وارداتی با محصولات اسلایس ایرانی متفاوت است.

به طور کلی بازار خرید و فروش این محصولات رو به گسترش است و به ویژه اگر روش های تولید به سمت تولید محصولاتی کاملاً ارگانیک و سالم پیش رود، می تواند جایگزین بسیار خوبی برای خوراکی های مضر باشد.

1

  1. سلام و روز بخیر. بعضی میوه ها هستند در شهری که زندگی میکنیم نیستند و یا به سختی میتونیم پیدا کنیم و کمیاب هستند مثل میوه های استوایی . چثدر خوب که این میوه ها ر به صورت خشک شده در هر فصلی از سال میتونیم تهیه و خریداری کنیم. حتما از سایت خوب شما خریداری خواهم کرد. ر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما